Karakter
Hız59
Güç79
Kontrol78
Vizyon73
Bitiricilik44
Mücadele81
Refleks87
Dayanıklılık77
Sertlik30
Şans53
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (890 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,62
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
1926
Pas
isabet %69 · 2,16 / maç
924
Top çalma
1,04 / maç
2298
Kurtarış
2,58 / maç
105 / 10🟨 2🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 158
31.887
Topla buluşma
35,83 / maç
2.458,2 km
Koşu
2,76 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | ARI 1–2 B04 | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,6 | %99 | |||
| 18.10 | ELC 1–1 ARI | 6,0 | 0(0) | 3(2) | 0 | 2,5 | %100 | |||
| 18.10 | ARI 0–2 FCB | 7,2 | 0(0) | 5(5) | 0 | 5 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | KIF 1–2 ARI | 6,5 | 0(0) | 3(3) | 0 | 2 | 2,5 | %100 | ||
| 18.10 | MCI 5–3 ARI | 7,4 | 0(0) | 2(1) | 2 | 6 | 2,7 | %99 | ||
| 18.10 | ARI 0–1 VAL | 6,9 | 0(0) | 1(1) | 0 | 4 | 3,0 | %100 | ||
| 18.10 | CO 0–0 ARI | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 0 | 2,7 | %98 | |||
| 18.10 | ARI 0–4 EVE | 6,7 | 0(0) | 4(1) | 0 | 3 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | LEV 2–1 ARI | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,8 | %98 | ||
| 18.10 | ARI 2–3 SUN | 7,3 | 0(0) | 6(2) | 3 | 7 | 3,0 | %100 | ||
| 18.10 | ARI 2–0 NFO | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 1 | 2,9 | %99 | ||
| 18.10 | C1 1–0 ARI | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 1 | 2,8 | %100 |