Karakter
Hız81
Güç99
Kontrol81
Vizyon83
Bitiricilik71
Mücadele99
Refleks92
Dayanıklılık81
Sertlik48
Şans20
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (186 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,28
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %77
111 km/s
En sert şut
şut 2 (0 isabet)
2487
Pas
isabet %67 · 13,37 / maç
465
Top çalma
2,50 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
58 / 11🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 65
8.971
Topla buluşma
48,23 / maç
643,0 km
Koşu
3,46 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | MIL 1–2 SR | 6,2 | 0(0) | 10(9) | 3 | 2,8 | %95 | |||
| 02.09 | SR 1–1 MIL | 5,6 | 0(0) | 3(3) | 0 | 4,0 | %72 | |||
| 02.09 | MIL 2–2 T1H | 6,0 | 0(0) | 12(10) | 0 | 3,2 | %94 | |||
| 02.09 | FUL 2–0 MIL | 6,0 | 0(0) | 9(3) | 0 | 2,7 | %85 | |||
| 02.09 | T1H 1–3 MIL | 6,2 | 0(0) | 4(3) | 4 | 3,6 | %99 | |||
| 02.09 | RSA 1–1 MIL | 5,6 | 0(0) | 9(4) | 1 | 3,7 | %65 | |||
| 02.09 | MIL 2–1 BOU | 6,1 | 0(0) | 9(4) | 4 | 4,0 | %80 | |||
| 02.09 | SR 1–1 MIL | 6,7 | 0(0) | 14(11) | 1 | 2,7 | %80 | |||
| 02.09 | MIL 1–0 VIL | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 1 | 1,0 | %96 | |||
| 02.09 | MIL 1–1 PSV | 6,0 | 0(0) | 12(6) | 0 | 3,6 | %67 | |||
| 02.09 | MIL 0–2 LU | 6,1 | 0(0) | 6(5) | 2 | 3,6 | %95 | |||
| 02.09 | MIL 2–1 LU | 6,7 | 0(0) | 23(17) | 2 | 4,0 | %66 |