Karakter
Hız57
Güç88
Kontrol59
Vizyon63
Bitiricilik45
Mücadele76
Refleks63
Dayanıklılık70
Sertlik56
Şans66
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (754 maç)
1
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,32
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %62
106 km/s
En sert şut
şut 10 (2 isabet)
11750
Pas
isabet %58 · 15,58 / maç
3396
Top çalma
4,50 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
527 / 78🟨 5🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 471
60.028
Topla buluşma
79,61 / maç
2.135,2 km
Koşu
2,83 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | JUV 2–0 KOC | 6,4 | 0(0) | 23(11) | 7 | 3,3 | %51 | |||
| 18.10 | KOC 2–0 LOR | 6,3 | 0(0) | 22(11) | 2 | 3,4 | %47 | |||
| 18.10 | KOC 1–0 FRE | 6,5 | 0(0) | 23(12) | 7 | 3,2 | %47 | |||
| 18.10 | KOC 1–3 VEN | 6,6 | 0(0) | 18(12) | 2 | 2,5 | %69 | |||
| 18.10 | KOC 0–2 CHE | 6,7 | 0(0) | 18(12) | 4 | 2,5 | %69 | |||
| 17.10 | KOC 3–3 ERZ | 6,1 | 1(0) | 21(10) | 4 | 3,3 | %82 | |||
| 17.10 | KOC 1–0 PSG | 6,7 | 0(0) | 16(12) | 2 | 3,4 | %34 | |||
| 17.10 | KOC 1–2 BVB | 6,2 | 0(0) | 11(5) | 3 | 2,8 | %68 | |||
| 17.10 | MCI 3–0 KOC | 6,8 | 0(0) | 22(16) | 4 | 2,6 | %67 | |||
| 17.10 | KOC 0–2 AB | 6,2 | 0(0) | 31(13) | 10 | 2,4 | %84 | |||
| 17.10 | KOC 1–1 PC | 6,2 | 0(0) | 12(6) | 3 | 2,4 | %79 | |||
| 17.10 | KOC 1–2 EVE | 6,1 | 0(0) | 10(5) | 1 | 2,8 | %72 |