CL
Thijs Jansen #1 Kaleci
SC Cambuur Leeuwarden · 24 yaş · 192 cm · sağ ayak · piyasa değeri 650k€
57
GÜÇ
Karakter
Hız42
Güç73
Kontrol63
Vizyon61
Bitiricilik32
Mücadele73
Refleks74
Dayanıklılık54
Sertlik68
Şans49
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (300 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,64
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
771
Pas
isabet %63 · 2,57 / maç
346
Top çalma
1,15 / maç
846
Kurtarış
2,82 / maç
101 / 18🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 62
10.814
Topla buluşma
36,05 / maç
771,4 km
Koşu
2,57 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | CL 0–5 RS | 6,4 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | FUL 5–1 CL | 8,6 | 0(0) | 6(3) | 3 | 12 | 2,8 | %97 | ||
| 18.10 | CL 2–2 AA | 6,9 | 0(0) | 3(2) | 1 | 4 | 2,7 | %98 | ||
| 18.10 | CL 1–2 BHA | 6,7 | 0(0) | 3(2) | 1 | 3 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | CL 0–0 T1H | 6,5 | 0(0) | 3(1) | 0 | 2 | 2,6 | %99 | ||
| 18.10 | CL 0–2 RMA | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2 | 2,6 | %100 | ||
| 17.10 | CL 1–2 NAP | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 1 | 2,8 | %97 | ||
| 17.10 | SAS 0–0 CL | 6,2 | 0(0) | 3(2) | 0 | 1 | 2,7 | %98 | ||
| 17.10 | CC 2–0 CL | 6,3 | 0(0) | 4(4) | 1 | 1 | 2,6 | %100 | ||
| 17.10 | CL 1–1 ALA | 7,2 | 0(0) | 1(1) | 1 | 5 | 2,6 | %99 | ||
| 17.10 | AB 2–0 CL | 8,6 | 0(0) | 7(3) | 2 | 13 | 2,6 | %97 | ||
| 17.10 | AJA 2–0 CL | 7,0 | 0(0) | 3(3) | 0 | 5 | 2,3 | %100 |