Karakter
Hız64
Güç98
Kontrol86
Vizyon81
Bitiricilik54
Mücadele91
Refleks97
Dayanıklılık72
Sertlik5
Şans37
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (1146 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,45
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
1710
Pas
isabet %74 · 1,49 / maç
958
Top çalma
0,84 / maç
2062
Kurtarış
1,80 / maç
9 / 1🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 133
32.506
Topla buluşma
28,36 / maç
3.233,1 km
Koşu
2,82 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | GS 0–1 RV | 6,2 | 0(0) | 2(2) | 0 | 1 | 3,0 | %99 | ||
| 02.09 | GS 1–3 ARS | 7,4 | 0(0) | 2(0) | 1 | 6 | 3,0 | %99 | ||
| 02.09 | PAR 0–1 GS | 6,8 | 0(0) | 1(1) | 2 | 3 | 2,7 | %99 | ||
| 02.09 | SAM 1–3 GS | 7,3 | 0(0) | 3(3) | 3 | 5 | 2,9 | %100 | ||
| 02.09 | GS 2–0 FB | 6,7 | 0(0) | 2(2) | 0 | 3 | 3,0 | %100 | ||
| 02.09 | GS 3–1 SAM | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,6 | %100 | |||
| 02.09 | NAP 3–1 GS | 6,2 | 0(0) | 2(1) | 0 | 1 | 3,1 | %100 | ||
| 02.09 | GS 2–2 ÇRM | 6,3 | 0(0) | 0(0) | 1 | 1 | 3,0 | %100 | ||
| 02.09 | İBFK 3–2 GS | 6,5 | 0(0) | 5(1) | 1 | 2 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | KSM 1–3 GS | 6,1 | 0(0) | 1(1) | 1 | 2,8 | %99 | |||
| 02.09 | GS 1–2 BJK | 6,5 | 0(0) | 2(2) | 0 | 2 | 2,9 | %100 | ||
| 02.09 | GS 3–1 İBFK | 6,1 | 0(0) | 1(1) | 1 | 3,1 | %100 |