Karakter
Hız62
Güç74
Kontrol64
Vizyon72
Bitiricilik53
Mücadele73
Refleks64
Dayanıklılık68
Sertlik38
Şans75
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (581 maç)
0
Gol
0,00 / maç
2
Asist
0,00 / maç
6,34
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %66
98 km/s
En sert şut
şut 8 (0 isabet)
8805
Pas
isabet %59 · 15,15 / maç
2480
Top çalma
4,27 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
296 / 57🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 393
45.142
Topla buluşma
77,70 / maç
1.592,5 km
Koşu
2,74 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | GV 0–2 MCI | 6,1 | 0(0) | 7(5) | 3 | 2,5 | %70 | |||
| 18.10 | 0E 3–0 GV | 6,6 | 0(0) | 13(9) | 3 | 2,6 | %77 | |||
| 18.10 | AA 2–1 GV | 6,6 | 0(0) | 14(8) | 6 | 2,6 | %73 | |||
| 17.10 | LH 2–2 GV | 6,5 | 0(0) | 19(11) | 5 | 2,4 | %80 | |||
| 17.10 | GV 0–4 SUN | 6,1 | 0(0) | 12(8) | 1 | 2,6 | %80 | |||
| 17.10 | GV 1–2 GC | 6,0 | 0(0) | 8(7) | 1 | 2,5 | %69 | |||
| 17.10 | GV 1–2 AJA | 6,0 | 0(0) | 4(2) | 0 | 2,6 | %65 | |||
| 17.10 | MUN 1–0 GV | 6,3 | 0(0) | 34(18) | 6 | 3,1 | %51 | |||
| 17.10 | GV 1–0 MCI | 6,0 | 0(0) | 11(6) | 0 | 2,9 | %53 | |||
| 17.10 | GV 2–1 ASM | 6,8 | 0(0) | 23(14) | 10 | 3,1 | %55 | |||
| 16.10 | GV 1–2 MCI | 5,8 | 0(0) | 20(10) | 3 | 3,3 | %59 | |||
| 16.10 | GV 0–0 MCI | 6,4 | 0(0) | 18(10) | 4 | 3,3 | %34 |