Karakter
Hız63
Güç91
Kontrol77
Vizyon70
Bitiricilik44
Mücadele84
Refleks95
Dayanıklılık66
Sertlik78
Şans32
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (14 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,46
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
18
Pas
isabet %78 · 1,29 / maç
10
Top çalma
0,71 / maç
27
Kurtarış
1,93 / maç
4 / 0🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 2
355
Topla buluşma
25,36 / maç
37,0 km
Koşu
2,65 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | ET 2–2 ON | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 3,0 | %100 | |||
| 02.09 | ON 2–1 RSO | 6,3 | 0(0) | 1(1) | 1 | 1 | 3,0 | %99 | ||
| 02.09 | BOL 1–1 ON | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 1 | 2,9 | %99 | |||
| 02.09 | RMA 0–0 ON | 6,2 | 0(0) | 3(3) | 0 | 1 | 2,4 | %99 | ||
| 02.09 | SLB 2–0 ON | 7,6 | 0(0) | 1(1) | 0 | 7 | 2,9 | %100 | ||
| 02.09 | SCP 0–0 ON | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,8 | %99 | |||
| 02.09 | ON 0–1 TOT | 7,0 | 0(0) | 2(1) | 1 | 5 | 2,6 | %99 | ||
| 02.09 | ON 0–2 INT | 6,7 | 0(0) | 0(0) | 0 | 3 | 2,6 | %100 | ||
| 02.09 | ON 2–0 VOL | 6,1 | 0(0) | 2(1) | 1 | 2,5 | %100 | |||
| 02.09 | ON 1–2 P0 | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 1 | 1 | 2,5 | %100 | ||
| 02.09 | MAL 1–1 ON | 6,5 | 0(0) | 2(2) | 0 | 2 | 2,7 | %100 | ||
| 02.09 | ON 0–2 İBFK | 6,7 | 0(0) | 2(1) | 2 | 3 | 2,3 | %100 |