GV
Zé Carlos #6 Merkez Orta Saha
Gil Vicente FC · 24 yaş · 172 cm · sağ ayak · piyasa değeri 800k€
64
GÜÇ
Karakter
Hız58
Güç61
Kontrol68
Vizyon72
Bitiricilik56
Mücadele67
Refleks56
Dayanıklılık72
Sertlik27
Şans26
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (581 maç)
0
Gol
0,00 / maç
2
Asist
0,00 / maç
6,07
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %76
96 km/s
En sert şut
şut 96 (4 isabet)
7588
Pas
isabet %48 · 13,06 / maç
598
Top çalma
1,03 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
59 / 17🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 156
22.015
Topla buluşma
37,89 / maç
807,1 km
Koşu
1,39 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | GV 0–2 MCI | 6,2 | 0(0) | 28(15) | 0 | 2,8 | %50 | |||
| 18.10 | 0E 3–0 GV | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 18.10 | AA 2–1 GV | 6,2 | 0(0) | 27(13) | 2 | 2,8 | %52 | |||
| 17.10 | LH 2–2 GV | 6,6 | 0(0) | 29(16) | 9 | 3,1 | %54 | |||
| 17.10 | GV 0–4 SUN | 6,2 | 0(0) | 29(14) | 2 | 3,5 | %57 | |||
| 17.10 | GV 1–2 GC | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 17.10 | GV 1–2 AJA | 6,3 | 2(0) | 32(17) | 4 | 3,4 | %58 | |||
| 17.10 | MUN 1–0 GV | 5,8 | 0(0) | 29(8) | 1 | 2,7 | %55 | |||
| 17.10 | GV 1–0 MCI | 5,3 | 0(0) | 28(7) | 1 | 3,4 | %39 | |||
| 17.10 | GV 2–1 ASM | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 16.10 | GV 1–2 MCI | 6,8 | 1 | 0(0) | 28(10) | 2 | 3,0 | %55 | ||
| 16.10 | GV 0–0 MCI | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 |