WI
Willem II
— · güç 67
1
Maç
0 galibiyet · 1 beraberlik · 0 yenilgi
1
Attığı gol
1,00 / maç
1
Yediği gol
1,00 / maç
20
Kadro
ortalama güç 61
Kadro
| # | Oyuncu | Mevki | Güç | Yaş | Boy | Değer | Maç | G | A | Not | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 | Maxime Delanghe | Kaleci | 62 | 25 | 189 | 1,5M€ | 1 | 0 | 0 | 6,20 | Karne |
| 21 | Wouter van der Steen | Kaleci | 49 | 36 | 187 | 75k€ | 1 | 0 | 0 | 6,00 | Karne |
| 31 | Karst de Leeuw | Kaleci | 47 | 22 | — | 50k€ | 1 | 0 | 0 | 6,00 | Karne |
| 5 | Hidde ter Avest | Sağ Bek | 67 | 29 | 182 | 800k€ | 1 | 0 | 0 | 6,00 | Karne |
| 83 | Mats Lemmens | Stoper | 63 | 24 | 186 | 500k€ | 1 | 0 | 0 | 6,20 | Karne |
| 4 | Justin Hoogma | Stoper | 63 | 28 | 190 | 450k€ | 1 | 0 | 0 | 6,10 | Karne |
| 15 | Amine Et-Taïbi | Sağ Bek | 62 | 23 | — | 400k€ | 1 | 0 | 0 | 6,20 | Karne |
| 3 | Finn Stam | Stoper | 61 | 23 | 188 | 450k€ | 1 | 0 | 0 | 6,10 | Karne |
| 24 | Nathan Tjoe-A-On | Sol Bek | 61 | 24 | 182 | 450k€ | 1 | 0 | 0 | 6,10 | Karne |
| 2 | Alessandro Ciranni | Sağ Bek | 59 | 30 | 172 | 275k€ | 1 | 0 | 0 | 6,10 | Karne |
| 22 | Per van Loon | Sol Bek | 58 | 21 | 176 | 250k€ | 1 | 0 | 0 | 6,00 | Karne |
| 14 | Jens Mathijsen | Stoper | 54 | 19 | 186 | 225k€ | 1 | 0 | 0 | 6,00 | Karne |
| 8 | Kasper Boogaard | Ön Libero | 74 | 20 | 187 | 2,5M€ | 1 | 0 | 0 | 6,70 | Karne |
| 6 | Calvin Twigt | Ön Libero | 66 | 23 | 183 | 750k€ | 1 | 0 | 0 | 6,60 | Karne |
| 19 | Uriël van Aalst | On Numara | 62 | 20 | 182 | 350k€ | 1 | 0 | 0 | 6,10 | Karne |
| 20 | Thijs Muller | On Numara | 61 | 19 | — | 350k€ | 1 | 0 | 0 | 7,00 | Karne |
| 9 | Devin Haen | Santrafor | 70 | 22 | 183 | 1,5M€ | 1 | 0 | 0 | 6,40 | Karne |
| 7 | Jaden Slory | Sol Kanat | 63 | 21 | 175 | 700k€ | 1 | 0 | 0 | 6,40 | Karne |
| 50 | Eser Gürbüz | Sağ Kanat | 62 | 19 | 178 | 600k€ | 1 | 0 | 0 | 6,00 | Karne |
| 28 | Thomas Verheydt | Santrafor | 56 | 34 | 192 | 125k€ | 1 | 0 | 0 | 6,00 | Karne |