02.09.2026 13:17 · diziliş 4-3-3 — 3-5-2 · seed 82402381
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
Franck Honoratsarı kart
0'
16'
⚽
33'
⚽
Devre arası · 0-2
⇄
Kevin Diks→Robin Hackhücum hamlesi
60'
Wael Mohyasarı kart
63'
⇄
Ko Itakura→Isac Lidberghücum hamlesi
63'
⇄
Lukas Ullrich→Hugo Bolinhücum hamlesi
66'
Joe Scallysarı kart
67'
⇄
Joe Scally→Tomas Cvancarahücum hamlesi
69'
70'
⇄
Ruben van Bommel→Ryan Flamingoskoru koruma
72'
⇄
Ricardo Pepi→Yarek Gasiorowskiskoru koruma
76'
⇄
Kodai Sano→Joël van den Bergyorgunluk
79'
⇄
Noah Fernandez→Isaac Babadiyorgunluk
82'
⇄
Guus Til→Esmir Bajraktarevicyorgunluk
⇄
Enzo Leopold→Florian Neuhausyorgunluk
84'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
PSV Eindhoven, deplasmanda Borussia Mönchengladbach'i 0-2 yendi.
Beklenen gol (xG) tablosu 1,00 — 0,36; skor PSV Eindhoven lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Sahanın en iyisi Ricardo Pepi oldu (8,4); PSV Eindhoven adına en çok o üretti.
İstatistikler
51%Hakimiyet49%
15Şut13
2İsabetli şut2
1,00xG0,36
348Pas331
158İsabetli pas171
9Faul15
3Sarı kart0
122 km/sEn sert şut111 km/s
Oyuncu karneleri
Borussia Mönchengladbach
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | Philipp Sander | 6,9 | 2(0) | 47(19) | 19 | 86 | %51 | ||
| 4 | Kevin Diks | 6,6 | 0(0) | 14(7) | 10 | 57 | %76 | ||
| 36 | Wael Mohya 🟨 | 6,6 | 0(0) | 72(28) | 22 | 86 | %57 | ||
| 26 | Lukas Ullrich | 6,5 | 0(0) | 16(10) | 2 | 62 | %76 | ||
| 25 | Robin Hack | 6,5 | 0(0) | 22(13) | 5 | 29 | %70 | ||
| 9 | Franck Honorat 🟨 | 6,5 | 7(1) | 39(15) | 16 | 86 | %53 | ||
| 18 | Shuto Machino | 6,4 | 0(0) | 30(14) | 7 | 86 | %63 | ||
| 31 | Tomas Cvancara | 6,4 | 1(0) | 15(8) | 3 | 21 | %72 | ||
| 8 | Enzo Leopold | 6,2 | 2(0) | 45(21) | 7 | 79 | %55 | ||
| 10 | Florian Neuhaus | 6,1 | 0(0) | 4(3) | 1 | 7 | %88 | ||
| 6 | Ko Itakura | 6,1 | 0(0) | 9(6) | 1 | 60 | %75 | ||
| 3 | Isac Lidberg | 6,0 | 1(0) | 1(1) | 0 | 26 | %75 | ||
| 29 | Joe Scally 🟨 | 6,0 | 0(0) | 12(5) | 9 | 65 | %76 | ||
| 1 | Moritz Nicolas | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 86 | %100 | ||
| 19 | Nicolas Kühn | 5,9 | 1(0) | 21(8) | 0 | 86 | %73 | ||
| 38 | Hugo Bolin | 5,9 | 0(0) | 1(0) | 0 | 24 | %79 |
PSV Eindhoven
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | Ricardo Pepi | 8,4 | 1 | 4(1) | 48(22) | 16 | 68 | %81 | |
| 20 | Guus Til | 8,1 | 1 | 1(1) | 48(21) | 24 | 77 | %44 | |
| 24 | Kodai Sano | 7,7 | 1 | 0(0) | 46(22) | 14 | 72 | %55 | |
| 2 | Lutsharel Geertruida | 6,9 | 0(0) | 21(14) | 10 | 86 | %74 | ||
| 21 | Sven Mijnans | 6,7 | 0(0) | 58(25) | 18 | 86 | %53 | ||
| 8 | Sergiño Dest | 6,7 | 0(0) | 14(11) | 3 | 86 | %72 | ||
| 7 | Ruben van Bommel | 6,6 | 7(0) | 39(21) | 9 | 66 | %78 | ||
| 10 | Paul Wanner | 6,4 | 0(0) | 9(4) | 9 | 86 | %54 | ||
| 32 | Matej Kovar | 6,3 | 0(0) | 3(3) | 2 | 86 | %99 | ||
| 19 | Esmir Bajraktarevic | 6,2 | 0(0) | 4(4) | 3 | 9 | %84 | ||
| 17 | Mauro Júnior | 6,1 | 0(0) | 6(4) | 3 | 86 | %73 | ||
| 3 | Yarek Gasiorowski | 6,1 | 0(0) | 12(8) | 2 | 18 | %72 | ||
| 6 | Ryan Flamingo | 6,1 | 1(0) | 12(6) | 1 | 20 | %69 | ||
| 35 | Joël van den Berg | 6,1 | 0(0) | 6(4) | 5 | 14 | %70 | ||
| 11 | Isaac Babadi | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 11 | %72 | ||
| 31 | Noah Fernandez | 6,0 | 0(0) | 5(2) | 1 | 75 | %49 |