14.10.2026 23:16 · diziliş 4-3-3 — 4-4-2 · seed 2720720938
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
Elias Sørensensarı kart
1'
Tobias Sommersarı kart
21'
40'
Givairo Readsarı kart
Devre arası · 0-0
47'
Anis Hadj Moussasarı kart
56'
Anis Hadj Moussaikinci sarıdan kırmızı
Koen Kostonssarı kart
59'
73'
⇄
Nacho Ferri→Gonçalo Borgesyorgunluk
75'
Gjivai Zechiëlsarı kart
⚽
77'
⇄
Koen Kostons→Tijs Velthuisskoru koruma
77'
77'
⇄
Mika Mármol→Shaqueel van Persiehücum hamlesi
78'
Sem Steijnsarı kart
⇄
Elias Sørensen→Nick Viergeverskoru koruma
80'
80'
⇄
Sem Steijn→Tobias van den Elshoutyorgunluk
83'
⇄
Gjivai Zechiël→Thijs Kraaijeveldyorgunluk
⇄
Thijs Oosting→Odysseus Velanasyorgunluk
83'
86'
⇄
Jordan Lotomba→Gaoussou Diarrahücum hamlesi
⇄
Jadiel Pereira da Gama→Nick Fichtingeryorgunluk
86'
87'
⚽
⚽
88'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
PEC Zwolle, Feyenoord karşısında 2-1'lık skorla tek golle kazandı. Skoru belirleyen gol 88. dakikada geldi.
Beklenen gol (xG) tablosu 0,41 — 0,99; skor PEC Zwolle lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Anis Hadj Moussa 56. dakikada kırmızı kart gördü (ikinci sarı); Feyenoord maçın kalanını 10 kişi oynadı.
Sahanın en iyisi Tobias Sommer oldu (8,9); PEC Zwolle adına en çok o üretti.
Jasper Schendelaar 5 kurtarış yaptı; PEC Zwolle kalesini ayakta tutan oydu.
Sert bir maçtı: 30 faul ve 8 sarı kart çıktı.
İstatistikler
50%Hakimiyet50%
5Şut11
2İsabetli şut6
0,41xG0,99
375Pas373
191İsabetli pas234
9Faul21
3Sarı kart5
98 km/sEn sert şut107 km/s
Oyuncu karneleri
PEC Zwolle
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | Tobias Sommer 🟨 | 8,9 | 1 | 0(1) | 60(22) | 41 | 85 | %62 | |
| 10 | Koen Kostons 🟨 | 7,2 | 1 | 2(1) | 44(17) | 4 | 70 | %86 | |
| 1 | Jasper Schendelaar | 7,2 | 0(0) | 2(1) | 1 | 85 | %100 | ||
| 2 | Sherel Floranus | 7,1 | 0(0) | 26(17) | 14 | 85 | %97 | ||
| 3 | Olivier Aertssen | 6,9 | 0(0) | 43(30) | 8 | 85 | %78 | ||
| 5 | Sydney van Hooijdonk | 6,7 | 2(0) | 23(14) | 9 | 85 | %95 | ||
| 28 | Simon Graves | 6,7 | 0(0) | 21(14) | 7 | 85 | %97 | ||
| 28 | Jadiel Pereira da Gama | 6,7 | 0(0) | 40(19) | 11 | 79 | %55 | ||
| 33 | Damian van der Haar | 6,6 | 0(0) | 34(22) | 3 | 85 | %83 | ||
| 25 | Thijs Oosting | 6,3 | 0(0) | 49(16) | 8 | 76 | %55 | ||
| 4 | Tijs Velthuis | 6,2 | 0(0) | 10(6) | 5 | 14 | %85 | ||
| 34 | Nick Fichtinger | 6,1 | 0(0) | 6(4) | 1 | 6 | %92 | ||
| 24 | Nick Viergever | 6,0 | 0(0) | 5(5) | 0 | 12 | %83 | ||
| 18 | Odysseus Velanas | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 1 | 9 | %94 | ||
| 9 | Elias Sørensen 🟨 | 5,7 | 1(0) | 10(3) | 3 | 73 | %89 |
Feyenoord
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Gonçalo Borges | 8,1 | 1 | 0(3) | 9(7) | 7 | 18 | %86 | |
| 14 | Sem Steijn 🟨 | 7,5 | 1(2) | 66(46) | 19 | 73 | %53 | ||
| 19 | Nacho Ferri | 7,2 | 2(0) | 50(24) | 25 | 67 | %55 | ||
| 28 | Oussama Targhalline | 7,1 | 1(0) | 33(23) | 14 | 85 | %95 | ||
| 8 | Gjivai Zechiël 🟨 | 7,1 | 0(0) | 63(39) | 23 | 76 | %54 | ||
| 34 | Charles Vanhoutte | 6,9 | 1(0) | 31(20) | 14 | 85 | %57 | ||
| 4 | Tsuyoshi Watanabe | 6,8 | 0(0) | 15(9) | 9 | 85 | %90 | ||
| 35 | Mika Mármol | 6,5 | 0(0) | 15(11) | 4 | 70 | %73 | ||
| 49 | Shaqueel van Persie | 6,3 | 1(1) | 6(3) | 4 | 14 | %72 | ||
| 22 | Tobias van den Elshout | 6,2 | 1(0) | 12(6) | 4 | 12 | %80 | ||
| 27 | Gaoussou Diarra | 6,1 | 0(0) | 2(1) | 1 | 7 | %96 | ||
| 30 | Jordan Lotomba | 6,1 | 0(0) | 12(8) | 1 | 78 | %82 | ||
| 1 | Tjark Ernst | 6,1 | 0(0) | 2(2) | 2 | 85 | %100 | ||
| 24 | Thijs Kraaijeveld | 6,0 | 0(0) | 3(2) | 0 | 9 | %94 | ||
| 26 | Givairo Read 🟨 | 5,9 | 0(0) | 8(5) | 8 | 85 | %96 | ||
| 23 | Anis Hadj Moussa 🟥 | 4,5 | 4(0) | 46(28) | 12 | 52 | %95 |