18.10.2026 10:21 · diziliş 4-4-2 — 4-4-2 · seed 1597134936
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
13'
Stanislav Lobotkasarı kart
⚽
19'
Luuk Brouwerssarı kart
29'
Dylan Ventesarı kart
42'
Devre arası · 1-0
Dirk Propersarı kart
56'
60'
⇄
Amir Rrahmani→Lorenzo Luccahücum hamlesi
62'
⇄
Benoît Badiashile→Alisson Santoshücum hamlesi
Sam Kerstensarı kart
64'
66'
⇄
Sam Beukema→David Nereshücum hamlesi
67'
⚽
Levi Smanssarı kart
73'
⇄
Levi Smans→Nolhan Courtensyorgunluk
75'
⇄
Luuk Brouwers→Maxence Riverayorgunluk
77'
⇄
Ringo Meerveld→Marko Farjiyorgunluk
80'
80'
⇄
Stanislav Lobotka→Kevin De Bruyneyorgunluk
80'
⚽
⇄
Sam Kersten→Lanroy Machinehücum hamlesi
82'
83'
⇄
Noa Lang→Rafa Marínskoru koruma
⇄
Mees Hilgers→Luca Oyenhücum hamlesi
85'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
SSC Napoli, deplasmanda SC Heerenveen'i 1-2 yendi. Üstelik maça geriden başlayarak.
Sahanın en iyisi David Neres oldu (8,9); SSC Napoli adına en çok o üretti.
Sert bir maçtı: 17 faul ve 6 sarı kart çıktı.
İstatistikler
49%Hakimiyet51%
8Şut21
2İsabetli şut3
0,42xG0,52
317Pas318
170İsabetli pas196
11Faul6
5Sarı kart1
99 km/sEn sert şut111 km/s
Oyuncu karneleri
SC Heerenveen
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | Ringo Meerveld | 8,0 | 1 | 0(1) | 32(17) | 10 | 76 | %51 | |
| 20 | Jacob Trenskow | 7,0 | 2(0) | 27(18) | 11 | 87 | %61 | ||
| 2 | Mees Hilgers | 6,9 | 0(0) | 22(17) | 4 | 81 | %63 | ||
| 19 | Vasilios Zagaritis | 6,8 | 0(0) | 24(19) | 6 | 87 | %60 | ||
| 45 | Oliver Braude | 6,8 | 0(0) | 28(18) | 7 | 87 | %59 | ||
| 9 | Dylan Vente 🟨 | 6,4 | 2(1) | 35(16) | 12 | 87 | %67 | ||
| 8 | Luuk Brouwers 🟨 | 6,3 | 1(0) | 33(12) | 16 | 73 | %54 | ||
| 22 | Bernt Klaverboer | 6,2 | 0(0) | 3(1) | 1 | 87 | %100 | ||
| 7 | Maxence Rivera | 6,2 | 0(0) | 3(2) | 3 | 14 | %90 | ||
| 6 | Dirk Proper 🟨 | 6,0 | 0(0) | 38(20) | 4 | 87 | %57 | ||
| 21 | Marko Farji | 6,0 | 1(0) | 0(0) | 0 | 11 | %89 | ||
| 11 | Luca Oyen | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 6 | %82 | ||
| 36 | Nolhan Courtens | 6,0 | 0(0) | 12(2) | 0 | 16 | %57 | ||
| 29 | Lanroy Machine | 6,0 | 1(0) | 7(5) | 1 | 8 | %77 | ||
| 14 | Levi Smans 🟨 | 5,9 | 1(0) | 29(13) | 6 | 71 | %55 | ||
| 4 | Sam Kersten 🟨 | 5,8 | 0(0) | 24(10) | 4 | 79 | %64 |
SSC Napoli
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | David Neres | 8,9 | 1 | 1 | 2(2) | 23(12) | 6 | 24 | %79 |
| 19 | Rasmus Højlund | 8,3 | 1 | 7(1) | 43(24) | 11 | 87 | %95 | |
| 27 | Alisson Santos | 7,6 | 1 | 2(0) | 19(12) | 7 | 27 | %82 | |
| 70 | Noa Lang | 7,4 | 7(0) | 38(29) | 14 | 79 | %77 | ||
| 6 | Billy Gilmour | 7,2 | 0(0) | 39(23) | 16 | 87 | %76 | ||
| 31 | Sam Beukema | 6,9 | 0(0) | 15(11) | 7 | 63 | %74 | ||
| 26 | Antonio Vergara | 6,6 | 1(0) | 32(16) | 14 | 87 | %67 | ||
| 99 | Frank Anguissa | 6,5 | 0(0) | 29(15) | 8 | 87 | %81 | ||
| 17 | Mathías Olivera | 6,5 | 0(0) | 17(11) | 2 | 87 | %79 | ||
| 20 | Lorenzo Lucca | 6,5 | 1(0) | 13(9) | 1 | 30 | %93 | ||
| 68 | Stanislav Lobotka 🟨 | 6,4 | 1(0) | 33(25) | 3 | 76 | %55 | ||
| 5 | Benoît Badiashile | 6,3 | 0(0) | 7(2) | 5 | 60 | %73 | ||
| 32 | Vanja Milinković-Savić | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 87 | %100 | ||
| 13 | Amir Rrahmani | 6,1 | 0(0) | 7(6) | 2 | 57 | %73 | ||
| 11 | Kevin De Bruyne | 6,1 | 0(0) | 1(0) | 1 | 11 | %89 | ||
| 16 | Rafa Marín | 5,9 | 0(0) | 1(0) | 0 | 8 | %85 |