18.10.2026 14:27 · diziliş 4-2-3-1 — 3-5-2 · seed 981680759
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
7'
⚽
Devre arası · 0-1
53'
⚽
⇄
Oliver Provstgaard→Gustav Isaksenhücum hamlesi
60'
⇄
Danilho Doekhi→Tijjani Noslinhücum hamlesi
62'
⇄
Valerio Farcomeni→Bruno Galassiyorgunluk
65'
⇄
Josip Sutalo→Albert Gudmundssonhücum hamlesi
67'
70'
⇄
Rasmus Højlund→Amir Rrahmaniskoru koruma
⇄
Nuno Tavares→Matteo Cancellierihücum hamlesi
71'
72'
⇄
Noa Lang→Rafa Marínskoru koruma
75'
⇄
Kevin De Bruyne→Costantino Favasuliyorgunluk
77'
⇄
Antonio Vergara→Lorenzo Luccayorgunluk
80'
⇄
Stanislav Lobotka→Alisson Santosyorgunluk
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
SSC Napoli, deplasmanda SS Lazio'i 0-2 yendi.
Beklenen gol (xG) tablosu 0,35 — 0,90; skor SSC Napoli lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Sahanın en iyisi Noa Lang oldu (8,3); SSC Napoli adına en çok o üretti.
İstatistikler
53%Hakimiyet47%
12Şut8
2İsabetli şut5
0,35xG0,90
338Pas272
202İsabetli pas157
7Faul10
0Sarı kart0
108 km/sEn sert şut111 km/s
Oyuncu karneleri
SS Lazio
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | Tijjani Noslin | 7,5 | 4(1) | 16(14) | 8 | 27 | %55 | ||
| 16 | Davide Frattesi | 7,3 | 0(0) | 40(20) | 24 | 87 | %63 | ||
| 9 | Andrea Pinamonti | 7,3 | 3(0) | 45(29) | 16 | 87 | %63 | ||
| 21 | Reda Belahyane | 7,3 | 3(1) | 50(31) | 18 | 87 | %34 | ||
| 11 | Gustav Isaksen | 7,2 | 0(0) | 19(18) | 5 | 29 | %59 | ||
| 35 | Christos Mandas | 6,7 | 0(0) | 2(1) | 0 | 87 | %100 | ||
| 17 | Nuno Tavares | 6,6 | 0(0) | 19(13) | 2 | 68 | %82 | ||
| 28 | Adrian Przyborek | 6,6 | 1(0) | 45(25) | 6 | 87 | %40 | ||
| 24 | Kenneth Taylor | 6,5 | 0(0) | 20(10) | 12 | 87 | %61 | ||
| 25 | Oliver Provstgaard | 6,4 | 0(0) | 10(6) | 7 | 58 | %82 | ||
| 8 | Bruno Galassi | 6,2 | 1(0) | 13(7) | 0 | 24 | %37 | ||
| 3 | Albert Gudmundsson | 6,1 | 0(0) | 5(3) | 1 | 21 | %65 | ||
| 71 | Valerio Farcomeni | 6,1 | 0(0) | 33(16) | 1 | 63 | %51 | ||
| 22 | Matteo Cancellieri | 6,0 | 0(0) | 3(1) | 0 | 19 | %76 | ||
| 37 | Josip Sutalo | 6,0 | 0(0) | 8(3) | 0 | 66 | %80 | ||
| 5 | Danilho Doekhi | 6,0 | 0(0) | 10(5) | 1 | 60 | %88 |
SSC Napoli
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 70 | Noa Lang | 8,3 | 1 | 1(2) | 26(15) | 15 | 70 | %83 | |
| 19 | Rasmus Højlund | 8,1 | 1 | 4(3) | 19(7) | 10 | 67 | %83 | |
| 31 | Sam Beukema | 7,0 | 0(0) | 23(17) | 8 | 87 | %58 | ||
| 26 | Antonio Vergara | 7,0 | 0(0) | 28(16) | 16 | 75 | %51 | ||
| 68 | Stanislav Lobotka | 6,8 | 1(0) | 30(19) | 11 | 77 | %54 | ||
| 6 | Billy Gilmour | 6,8 | 1(0) | 45(26) | 13 | 87 | %48 | ||
| 5 | Benoît Badiashile | 6,5 | 0(0) | 17(10) | 3 | 87 | %56 | ||
| 32 | Vanja Milinković-Savić | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 0 | 87 | %100 | ||
| 11 | Kevin De Bruyne | 6,4 | 0(0) | 26(15) | 2 | 72 | %52 | ||
| 17 | Mathías Olivera | 6,4 | 0(0) | 19(12) | 2 | 87 | %68 | ||
| 99 | Frank Anguissa | 6,2 | 0(0) | 27(12) | 5 | 87 | %49 | ||
| 27 | Alisson Santos | 6,2 | 0(0) | 1(0) | 3 | 10 | %87 | ||
| 20 | Lorenzo Lucca | 6,0 | 1(0) | 4(3) | 0 | 12 | %80 | ||
| 13 | Amir Rrahmani | 6,0 | 0(0) | 3(2) | 1 | 20 | %71 | ||
| 2 | Costantino Favasuli | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 1 | 15 | %73 | ||
| 16 | Rafa Marín | 6,0 | 0(0) | 3(2) | 0 | 17 | %73 |