02.09.2026 16:41 · diziliş 4-3-3 — 4-4-2 · seed 2152308775 · 1 direk
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
Nathan Salibasarı kart
27'
Santiago Mouriñosarı kart
43'
43'
⇄
João Gomes→Leon Goretzkasakatlık
43'
⚽
Devre arası · 0-1
⇄
Renato Veiga→Ilias Akhomachhücum hamlesi
60'
⇄
Carlos Romero→Nicolas Pépéhücum hamlesi
62'
63'
⚽
Georges Mikautadzesarı kart
64'
⇄
Santiago Mouriño→Tani Oluwaseyihücum hamlesi
65'
⇄
Luiz Júnior→Péter Gulácsisakatlık
68'
68'
Nicolas Jacksonsarı kart
70'
⇄
Tammy Abraham→Aaron Wan-Bissakaskoru koruma
⇄
Pau Navarro→Ayoze Pérezhücum hamlesi
72'
73'
⇄
Nicolas Jackson→Taylor Harwood-Bellisskoru koruma
80'
⚽
90'
⇄
Leon Goretzka→Ross Barkleyyorgunluk
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Aston Villa, deplasmanda Villarreal CF'i 0-3 yendi.
Beklenen gol (xG) tablosu 0,21 — 1,18; skor Aston Villa lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Sahanın en iyisi Emiliano Buendía oldu (9,1); Aston Villa adına en çok o üretti.
İstatistikler
54%Hakimiyet46%
14Şut9
1İsabetli şut6
0,21xG1,18
362Pas298
195İsabetli pas144
10Faul18
3Sarı kart1
105 km/sEn sert şut113 km/s
Oyuncu karneleri
Villarreal CF
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 | Pape Gueye | 7,6 | 0(0) | 60(38) | 23 | 85 | %99 | ||
| 19 | Nicolas Pépé | 7,3 | 1(1) | 15(12) | 8 | 26 | %76 | ||
| 14 | Santi Comesaña | 7,1 | 3(0) | 42(23) | 17 | 85 | %63 | ||
| 11 | Ilias Akhomach | 6,9 | 1(0) | 23(17) | 7 | 29 | %89 | ||
| 10 | Alberto Moleiro | 6,7 | 2(0) | 23(12) | 13 | 85 | %94 | ||
| 24 | Nathan Saliba 🟨 | 6,7 | 0(0) | 50(25) | 18 | 85 | %74 | ||
| 20 | Carlos Romero | 6,7 | 0(0) | 14(9) | 7 | 59 | %84 | ||
| 9 | Georges Mikautadze 🟨 | 6,6 | 4(0) | 63(25) | 21 | 85 | %89 | ||
| 1 | Luiz Júnior | 6,6 | 0(0) | 4(4) | 2 | 64 | %100 | ||
| 6 | Pau Navarro | 6,3 | 0(0) | 10(5) | 7 | 67 | %90 | ||
| 17 | Tajon Buchanan | 6,3 | 2(0) | 26(9) | 9 | 85 | %97 | ||
| 12 | Renato Veiga | 6,3 | 0(0) | 12(6) | 7 | 56 | %80 | ||
| 25 | Péter Gulácsi | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 21 | %99 | ||
| 21 | Tani Oluwaseyi | 6,0 | 0(0) | 4(2) | 0 | 24 | %95 | ||
| 22 | Ayoze Pérez | 5,9 | 1(0) | 2(2) | 0 | 18 | %81 | ||
| 15 | Santiago Mouriño 🟨 | 5,7 | 0(0) | 14(6) | 4 | 61 | %93 |
Aston Villa
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | Emiliano Buendía | 9,1 | 1 | 0(1) | 48(21) | 34 | 85 | %62 | |
| 18 | Tammy Abraham | 8,1 | 1 | 6(2) | 33(16) | 11 | 65 | %87 | |
| 11 | Nicolas Jackson 🟨 | 8,0 | 1 | 3(2) | 39(22) | 18 | 68 | %86 | |
| 27 | Leon Goretzka | 6,9 | 0(1) | 29(14) | 12 | 45 | %55 | ||
| 2 | Matty Cash | 6,7 | 0(0) | 19(10) | 10 | 85 | %98 | ||
| 13 | Matteo Ruggeri | 6,7 | 0(0) | 33(18) | 12 | 85 | %91 | ||
| 35 | João Gomes | 6,6 | 0(0) | 14(5) | 15 | 38 | %59 | ||
| 1 | Zion Suzuki | 6,3 | 0(0) | 2(2) | 2 | 85 | %99 | ||
| 26 | Lamare Bogarde | 6,3 | 0(0) | 24(10) | 11 | 85 | %86 | ||
| 8 | Boubacar Kamara | 6,3 | 0(0) | 18(7) | 12 | 85 | %97 | ||
| 29 | Aaron Wan-Bissaka | 6,2 | 0(0) | 12(5) | 3 | 20 | %89 | ||
| 4 | Taylor Harwood-Bellis | 6,2 | 0(0) | 3(2) | 4 | 17 | %82 | ||
| 22 | Ian Maatsen | 6,1 | 0(0) | 11(7) | 6 | 85 | %100 | ||
| 6 | Ross Barkley | 6,1 | 0(0) | 2(1) | 2 | 2 | %91 | ||
| 14 | Pau Torres | 5,9 | 0(0) | 11(4) | 3 | 85 | %100 |