18.10.2026 09:46 · diziliş 4-2-3-1 — 4-2-3-1 · seed 4058766791
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
Devre arası · 0-0
63'
⚽
⇄
Olivier Deman→Niclas Füllkrughücum hamlesi
63'
⇄
Amos Pieper→Marco Grüllhücum hamlesi
65'
⇄
Moussa Ndiaye→Kenny Quetanthücum hamlesi
68'
70'
⇄
Moise Kean→Kaikiskoru koruma
⇄
Arthur→Cedric Ittenhücum hamlesi
72'
⇄
Skelly Alvero→Darwin Soyluyorgunluk
75'
77'
⚽
77'
⚽
79'
⇄
Maxence Caqueret→Adrian Lahdosakatlık
90'
Nico Pazsarı kart
Eren Dinkçisarı kart
91'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Como 1907, deplasmanda SV Werder Bremen'i 0-3 yendi.
Beklenen gol (xG) tablosu 0,00 — 0,71; skor Como 1907 lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Sahanın en iyisi Máximo Perrone oldu (9,3); Como 1907 adına en çok o üretti.
İstatistikler
50%Hakimiyet50%
4Şut17
0İsabetli şut4
0,00xG0,71
343Pas349
178İsabetli pas173
14Faul12
1Sarı kart1
102 km/sEn sert şut111 km/s
Oyuncu karneleri
SV Werder Bremen
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 | Skelly Alvero | 7,6 | 1(0) | 76(41) | 23 | 70 | %55 | ||
| 15 | Ludovit Reis | 6,9 | 0(0) | 29(19) | 9 | 85 | %89 | ||
| 14 | Senne Lynen | 6,9 | 0(0) | 52(25) | 19 | 85 | %93 | ||
| 20 | Chuki | 6,8 | 0(0) | 40(12) | 21 | 85 | %89 | ||
| 6 | Arthur | 6,6 | 0(0) | 16(11) | 2 | 67 | %93 | ||
| 5 | Amos Pieper | 6,6 | 0(0) | 16(12) | 5 | 62 | %83 | ||
| 2 | Olivier Deman | 6,6 | 0(0) | 18(11) | 8 | 59 | %82 | ||
| 23 | Dariusz Stalmach | 6,4 | 0(0) | 16(9) | 5 | 85 | %51 | ||
| 1 | Karl Hein | 6,3 | 0(0) | 0(0) | 1 | 85 | %100 | ||
| 3 | Moussa Ndiaye | 6,2 | 0(0) | 13(7) | 1 | 65 | %88 | ||
| 10 | Niclas Füllkrug | 6,1 | 0(0) | 10(4) | 2 | 26 | %82 | ||
| 34 | Darwin Soylu | 6,1 | 1(0) | 5(1) | 1 | 15 | %73 | ||
| 26 | Cedric Itten | 6,0 | 0(0) | 4(1) | 0 | 18 | %91 | ||
| 19 | Kenny Quetant | 6,0 | 1(0) | 2(1) | 2 | 21 | %87 | ||
| 17 | Marco Grüll | 6,0 | 0(0) | 6(6) | 0 | 23 | %92 | ||
| 18 | Eren Dinkçi 🟨 | 5,9 | 1(0) | 40(18) | 10 | 85 | %93 |
Como 1907
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | Máximo Perrone | 9,3 | 1 | 7(2) | 81(40) | 32 | 85 | %78 | |
| 8 | Maxence Caqueret | 8,3 | 1 | 1(1) | 31(16) | 14 | 74 | %98 | |
| 14 | Samuele Ricci | 8,1 | 1 | 2(1) | 31(19) | 12 | 85 | %74 | |
| 20 | Martin Baturina | 7,4 | 1 | 0(0) | 48(18) | 11 | 85 | %93 | |
| 99 | Trevoh Chalobah | 6,8 | 0(0) | 19(14) | 5 | 85 | %100 | ||
| 19 | Moise Kean | 6,7 | 7(0) | 38(22) | 12 | 66 | %96 | ||
| 4 | Jacobo Ramón | 6,6 | 0(0) | 13(8) | 5 | 85 | %87 | ||
| 10 | Nico Paz 🟨 | 6,3 | 0(0) | 57(20) | 16 | 85 | %89 | ||
| 27 | Yan Couto | 6,2 | 0(0) | 11(6) | 3 | 85 | %100 | ||
| 16 | Kaiki | 6,2 | 0(0) | 8(3) | 3 | 19 | %86 | ||
| 15 | Adrian Lahdo | 6,0 | 0(0) | 5(0) | 0 | 12 | %87 | ||
| 7 | Robert Sánchez | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 85 | %100 | ||
| 3 | Álex Valle | 6,0 | 0(0) | 7(7) | 2 | 85 | %95 |