18.10.2026 08:06 · diziliş 3-5-2 — 4-4-2 · seed 3574888764
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
⚽
5'
7'
⚽
Kiernan Dewsbury-Hallsarı kart
32'
Devre arası · 1-1
⚽
54'
60'
⇄
Mees Hilgers→Maxence Riverahücum hamlesi
62'
⇄
Sam Kersten→Marko Farjihücum hamlesi
⚽
63'
65'
⇄
Vasilios Zagaritis→Lanroy Machinehücum hamlesi
67'
⇄
Oliver Braude→Luca Oyenhücum hamlesi
⇄
Jack Grealish→Ainsley Maitland-Nilesskoru koruma
70'
71'
⇄
Levi Smans→Nolhan Courtensyorgunluk
⇄
Thierno Barry→James Tarkowskiskoru koruma
73'
⇄
Christian Nørgaard→Harrison Armstrongyorgunluk
88'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Everton FC, SC Heerenveen karşısında 3-1'lık skorla net biçimde kazandı.
Beklenen gol (xG) tablosu 1,09 — 0,96; skor Everton FC lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Jack Grealish tek başına 2 gol attı; Everton FC hücumunun merkezindeydi.
İstatistikler
47%Hakimiyet53%
9Şut12
5İsabetli şut2
1,09xG0,96
300Pas281
184İsabetli pas156
13Faul13
1Sarı kart0
109 km/sEn sert şut126 km/s
Oyuncu karneleri
Everton FC
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Thierno Barry | 9,9 | 1 | 2 | 2(2) | 39(25) | 10 | 69 | %89 |
| 3 | Jack Grealish | 9,6 | 2 | 4(2) | 24(16) | 8 | 66 | %88 | |
| 24 | Carlos Alcaraz | 7,7 | 1(1) | 31(21) | 21 | 86 | %69 | ||
| 34 | Merlin Röhl | 7,7 | 2(0) | 48(30) | 25 | 86 | %70 | ||
| 23 | Christian Nørgaard | 6,5 | 0(0) | 32(18) | 5 | 83 | %55 | ||
| 8 | Kiernan Dewsbury-Hall 🟨 | 6,4 | 0(0) | 41(25) | 17 | 86 | %79 | ||
| 2 | Ainsley Maitland-Niles | 6,4 | 0(0) | 4(2) | 7 | 20 | %89 | ||
| 37 | James Garner | 6,3 | 0(0) | 29(14) | 4 | 86 | %91 | ||
| 15 | Jake O'Brien | 6,2 | 0(0) | 13(7) | 0 | 86 | %88 | ||
| 4 | Jarrad Branthwaite | 6,2 | 0(0) | 10(9) | 3 | 86 | %84 | ||
| 16 | Vitaliy Mykolenko | 6,1 | 0(0) | 20(11) | 2 | 86 | %87 | ||
| 45 | Harrison Armstrong | 6,1 | 0(0) | 6(5) | 1 | 3 | %91 | ||
| 1 | Jordan Pickford | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 86 | %99 | ||
| 6 | James Tarkowski | 5,9 | 0(0) | 2(1) | 2 | 17 | %75 |
SC Heerenveen
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | Ringo Meerveld | 7,8 | 1 | 0(1) | 49(27) | 3 | 86 | %53 | |
| 20 | Jacob Trenskow | 6,8 | 4(0) | 21(13) | 7 | 86 | %65 | ||
| 45 | Oliver Braude | 6,8 | 0(0) | 14(12) | 0 | 64 | %84 | ||
| 8 | Luuk Brouwers | 6,7 | 0(0) | 32(16) | 11 | 86 | %52 | ||
| 21 | Marko Farji | 6,5 | 1(0) | 15(10) | 1 | 27 | %68 | ||
| 22 | Bernt Klaverboer | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 2 | 86 | %100 | ||
| 14 | Levi Smans | 6,2 | 1(0) | 37(23) | 3 | 68 | %55 | ||
| 4 | Sam Kersten | 6,2 | 0(0) | 10(7) | 3 | 59 | %76 | ||
| 11 | Luca Oyen | 6,1 | 0(0) | 6(3) | 2 | 22 | %72 | ||
| 7 | Maxence Rivera | 6,1 | 0(0) | 2(1) | 2 | 30 | %81 | ||
| 29 | Lanroy Machine | 6,1 | 2(0) | 7(5) | 1 | 24 | %60 | ||
| 2 | Mees Hilgers | 6,0 | 0(0) | 8(4) | 0 | 56 | %77 | ||
| 36 | Nolhan Courtens | 6,0 | 0(0) | 7(3) | 0 | 18 | %63 | ||
| 19 | Vasilios Zagaritis | 6,0 | 0(0) | 10(8) | 0 | 61 | %81 | ||
| 6 | Dirk Proper | 5,9 | 0(0) | 34(13) | 2 | 86 | %49 | ||
| 9 | Dylan Vente | 5,8 | 3(0) | 28(10) | 9 | 86 | %67 |