02.09.2026 16:13 · diziliş 4-3-3 — 4-2-3-1 · seed 144732089 · 1 direk
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
16'
Thomas Jørgensensarı kart
⚽
19'
⚽
23'
⚽
27'
28'
Niko Sigursarı kart
⚽
33'
Samuele Riccisarı kart
36'
Moise Keansarı kart
43'
Devre arası · 4-0
Nico Pazsarı kart
59'
60'
⇄
Seny Koumbassa→Casper Tengstedthücum hamlesi
62'
⇄
David Odogu→Santiago Hidalgohücum hamlesi
65'
⇄
Rafik Messali→Jacen Russell-Rowehücum hamlesi
68'
⇄
Mark McKenzie→Julián Vignolohücum hamlesi
⇄
Assane Diao→Kaikiskoru koruma
70'
⇄
Anastasios Douvikas→Alberto Dossenaskoru koruma
73'
⇄
Moise Kean→Ivan Smolcicskoru koruma
76'
77'
⇄
Thomas Jørgensen→Niklas Schmidtyorgunluk
⇄
Nico Paz→Máximo Perroneyorgunluk
90'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Como 1907, Toulouse FC karşısında 4-0'lık skorla farklı bir galibiyet aldı.
Beklenen gol (xG) tablosu 1,69 — 0,61; skor Como 1907 lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Anastasios Douvikas tek başına 2 gol attı; Como 1907 hücumunun merkezindeydi.
İstatistikler
44%Hakimiyet56%
11Şut14
7İsabetli şut4
1,69xG0,61
281Pas321
125İsabetli pas172
13Faul13
3Sarı kart2
111 km/sEn sert şut104 km/s
Oyuncu karneleri
Como 1907
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | Anastasios Douvikas | 8,5 | 2 | 3(2) | 16(3) | 4 | 68 | %86 | |
| 11 | Assane Diao | 8,5 | 1 | 1 | 3(3) | 29(11) | 8 | 65 | %84 |
| 7 | Robert Sánchez | 7,0 | 0(0) | 0(0) | 2 | 85 | %99 | ||
| 20 | Martin Baturina | 6,8 | 2(1) | 42(19) | 12 | 85 | %60 | ||
| 4 | Jacobo Ramón | 6,6 | 0(0) | 18(12) | 3 | 85 | %59 | ||
| 99 | Trevoh Chalobah | 6,6 | 0(0) | 13(9) | 1 | 85 | %99 | ||
| 14 | Samuele Ricci 🟨 | 6,4 | 2(0) | 43(22) | 15 | 85 | %56 | ||
| 3 | Álex Valle | 6,4 | 0(0) | 18(11) | 3 | 85 | %67 | ||
| 10 | Nico Paz 🟨 | 6,3 | 0(0) | 46(16) | 16 | 84 | %55 | ||
| 28 | Ivan Smolcic | 6,1 | 0(0) | 3(1) | 1 | 15 | %100 | ||
| 27 | Yan Couto | 6,1 | 0(0) | 15(6) | 4 | 85 | %90 | ||
| 16 | Kaiki | 6,0 | 0(0) | 10(8) | 1 | 20 | %81 | ||
| 13 | Alberto Dossena | 6,0 | 0(0) | 3(2) | 0 | 18 | %95 | ||
| 5 | Máximo Perrone | 6,0 | 0(0) | 2(0) | 0 | 2 | %93 | ||
| 19 | Moise Kean 🟨 | 5,3 | 1(0) | 23(5) | 7 | 70 | %88 |
Toulouse FC
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | Cristian Cásseres Jr. | 7,1 | 0(0) | 37(27) | 14 | 85 | %73 | ||
| 18 | Mathis Amougou | 6,8 | 0(0) | 42(26) | 9 | 85 | %64 | ||
| 10 | Yann Gboho | 6,7 | 9(2) | 27(12) | 12 | 85 | %60 | ||
| 16 | Guillaume Restes | 6,7 | 0(0) | 1(1) | 1 | 85 | %98 | ||
| 9 | Santiago Hidalgo | 6,5 | 2(1) | 10(6) | 6 | 27 | %45 | ||
| 8 | Thomas Jørgensen 🟨 | 6,3 | 0(0) | 50(26) | 11 | 72 | %55 | ||
| 5 | Seny Koumbassa | 6,3 | 0(0) | 8(6) | 7 | 56 | %79 | ||
| 19 | David Odogu | 6,3 | 0(0) | 13(6) | 6 | 58 | %76 | ||
| 31 | Niklas Schmidt | 6,2 | 1(0) | 6(5) | 4 | 13 | %71 | ||
| 22 | Rafik Messali | 6,2 | 0(0) | 10(4) | 3 | 61 | %79 | ||
| 14 | Niko Sigur 🟨 | 6,2 | 1(0) | 38(20) | 10 | 85 | %60 | ||
| 13 | Jacen Russell-Rowe | 6,1 | 0(0) | 9(3) | 1 | 25 | %75 | ||
| 15 | Aron Dønnum | 6,1 | 0(0) | 39(16) | 2 | 85 | %58 | ||
| 3 | Mark McKenzie | 6,1 | 0(0) | 4(1) | 2 | 63 | %80 | ||
| 20 | Casper Tengstedt | 6,0 | 1(1) | 18(6) | 6 | 30 | %55 | ||
| 7 | Julián Vignolo | 6,0 | 0(0) | 9(7) | 0 | 22 | %64 |