Karakter
Hız67
Güç99
Kontrol77
Vizyon83
Bitiricilik70
Mücadele96
Refleks80
Dayanıklılık75
Sertlik39
Şans12
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (177 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,34
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %69
106 km/s
En sert şut
şut 2 (0 isabet)
2512
Pas
isabet %64 · 14,19 / maç
669
Top çalma
3,78 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
100 / 13🟨 2🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 131
14.111
Topla buluşma
79,72 / maç
532,2 km
Koşu
3,01 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | C1 3–1 S0 | 6,0 | 0(0) | 6(4) | 2 | 2,5 | %92 | |||
| 02.09 | C1 4–0 TOU | 6,6 | 0(0) | 18(12) | 3 | 3,6 | %59 | |||
| 02.09 | ARS 1–1 C1 | 6,2 | 0(0) | 13(6) | 4 | 2,3 | %88 | |||
| 02.09 | PSG 2–1 C1 | 6,9 | 0(0) | 28(18) | 8 | 3,1 | %55 | |||
| 02.09 | C1 2–1 NFO | 6,6 | 0(0) | 26(18) | 1 | 3,6 | %82 | |||
| 02.09 | C1 0–0 ASM | 6,1 | 0(0) | 7(5) | 1 | 3,2 | %54 | |||
| 02.09 | C1 2–0 PAR | 6,0 | 0(0) | 23(11) | 0 | 3,4 | %51 | |||
| 02.09 | C1 1–0 MCI | 6,8 | 0(0) | 16(12) | 5 | 3,3 | %55 | |||
| 02.09 | BOU 1–0 C1 | 6,1 | 0(0) | 8(5) | 1 | 2,3 | %81 | |||
| 02.09 | C1 0–0 PSV | 6,5 | 0(0) | 16(10) | 3 | 3,4 | %55 | |||
| 02.09 | C1 1–0 VIL | 6,5 | 0(0) | 13(7) | 6 | 3,1 | %55 | |||
| 02.09 | LAZ 4–2 C1 | 6,1 | 0(0) | 8(6) | 3 | 2,5 | %92 |