Karakter
Hız78
Güç88
Kontrol86
Vizyon91
Bitiricilik68
Mücadele92
Refleks80
Dayanıklılık84
Sertlik44
Şans99
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (4786 maç)
19
Gol
0,00 / maç
19
Asist
0,00 / maç
6,46
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %75
109 km/s
En sert şut
şut 103 (61 isabet)
75052
Pas
isabet %66 · 15,68 / maç
23927
Top çalma
5,00 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
3097 / 517🟨 8🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 3333
407.380
Topla buluşma
85,12 / maç
16.005,9 km
Koşu
3,34 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | POR 2–2 PAR | 7,0 | 0(0) | 13(11) | 4 | 3,0 | %77 | |||
| 18.10 | POR 0–1 FCB | 7,0 | 0(0) | 15(13) | 4 | 2,8 | %71 | |||
| 18.10 | INT 3–0 POR | 7,0 | 0(0) | 16(14) | 2 | 2,7 | %93 | |||
| 18.10 | POR 0–2 FCB | 7,2 | 0(0) | 13(11) | 8 | 2,7 | %92 | |||
| 18.10 | RMA 1–0 POR | 6,0 | 0(0) | 10(4) | 2 | 2,8 | %78 | |||
| 18.10 | POR 1–1 GS | 6,6 | 0(0) | 22(14) | 3 | 3,7 | %92 | |||
| 18.10 | POR 2–0 BVB | 6,6 | 0(0) | 13(10) | 0 | 3,7 | %58 | |||
| 18.10 | POR 2–0 BVB | 6,0 | 0(0) | 8(5) | 0 | 3,8 | %63 | |||
| 18.10 | POR 1–2 VIL | 6,2 | 0(0) | 18(9) | 5 | 3,8 | %78 | |||
| 18.10 | CC 0–0 POR | 6,7 | 0(0) | 16(12) | 4 | 3,5 | %58 | |||
| 18.10 | POR 1–1 AJA | 6,1 | 0(0) | 5(4) | 4 | 3,6 | %69 | |||
| 18.10 | SCP 2–0 POR | 6,1 | 0(0) | 14(8) | 8 | 2,8 | %76 |