Karakter
Hız57
Güç85
Kontrol79
Vizyon82
Bitiricilik52
Mücadele90
Refleks99
Dayanıklılık60
Sertlik58
Şans98
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (4670 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,50
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
7597
Pas
isabet %72 · 1,63 / maç
4758
Top çalma
1,02 / maç
9724
Kurtarış
2,08 / maç
846 / 128🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 653
142.871
Topla buluşma
30,59 / maç
12.919,4 km
Koşu
2,77 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | RSA 1–1 BJK | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,8 | %99 | |||
| 18.10 | BJK 0–0 JUV | 6,3 | 0(0) | 0(0) | 1 | 1 | 2,9 | %97 | ||
| 18.10 | BJK 1–1 OL | 6,6 | 0(0) | 2(2) | 1 | 3 | 3,0 | %99 | ||
| 18.10 | BJK 2–1 NFO | 6,8 | 0(0) | 2(2) | 1 | 3 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | AUG 0–0 BJK | 6,1 | 0(0) | 2(2) | 1 | 2,4 | %100 | |||
| 18.10 | PSG 5–0 BJK | 6,1 | 0(0) | 4(2) | 2 | 2,7 | %99 | |||
| 18.10 | JUV 2–2 BJK | 6,5 | 0(0) | 1(0) | 0 | 2 | 2,9 | %99 | ||
| 18.10 | BJK 1–1 ÇRM | 7,0 | 0(0) | 0(0) | 2 | 4 | 2,7 | %99 | ||
| 18.10 | PAR 2–3 BJK | 6,8 | 0(0) | 1(1) | 2 | 3 | 3,1 | %100 | ||
| 18.10 | CRY 3–2 BJK | 6,6 | 0(0) | 1(1) | 3 | 3 | 3,0 | %100 | ||
| 18.10 | BJK 1–0 B04 | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,8 | %98 | |||
| 18.10 | BJK 3–1 NN | 6,2 | 0(0) | 3(2) | 0 | 1 | 2,8 | %99 |