Karakter
Hız71
Güç87
Kontrol79
Vizyon83
Bitiricilik64
Mücadele86
Refleks78
Dayanıklılık73
Sertlik18
Şans35
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (4670 maç)
11
Gol
0,00 / maç
17
Asist
0,00 / maç
6,46
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %69
108 km/s
En sert şut
şut 102 (39 isabet)
73916
Pas
isabet %62 · 15,83 / maç
21235
Top çalma
4,55 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
1196 / 226🟨 3🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 3045
390.756
Topla buluşma
83,67 / maç
14.411,7 km
Koşu
3,09 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | RSA 1–1 BJK | 6,1 | 0(0) | 7(3) | 2 | 3,4 | %55 | |||
| 18.10 | BJK 0–0 JUV | 6,1 | 0(0) | 11(3) | 3 | 3,1 | %55 | |||
| 18.10 | BJK 1–1 OL | 7,2 | 0(0) | 17(15) | 6 | 3,3 | %54 | |||
| 18.10 | BJK 2–1 NFO | 6,7 | 0(0) | 19(14) | 2 | 2,6 | %77 | |||
| 18.10 | AUG 0–0 BJK | 6,3 | 0(0) | 7(5) | 7 | 3,4 | %55 | |||
| 18.10 | PSG 5–0 BJK | 6,4 | 0(0) | 13(7) | 4 | 2,5 | %94 | |||
| 18.10 | JUV 2–2 BJK | 7,0 | 0(0) | 17(15) | 3 | 2,7 | %73 | |||
| 18.10 | BJK 1–1 ÇRM | 6,6 | 0(0) | 18(12) | 3 | 3,1 | %54 | |||
| 18.10 | PAR 2–3 BJK | 7,5 | 1 | 0(0) | 23(14) | 7 | 3,6 | %72 | ||
| 18.10 | CRY 3–2 BJK | 7,2 | 0(0) | 13(13) | 2 | 3,7 | %96 | |||
| 18.10 | BJK 1–0 B04 | 6,4 | 0(0) | 16(10) | 1 | 3,6 | %50 | |||
| 18.10 | BJK 3–1 NN | 6,7 | 0(0) | 15(11) | 2 | 2,6 | %76 |