Karakter
Hız65
Güç90
Kontrol88
Vizyon80
Bitiricilik52
Mücadele90
Refleks94
Dayanıklılık79
Sertlik33
Şans49
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (6855 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,39
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
10859
Pas
isabet %74 · 1,58 / maç
5116
Top çalma
0,75 / maç
10843
Kurtarış
1,58 / maç
553 / 82🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 751
173.025
Topla buluşma
25,24 / maç
19.539,8 km
Koşu
2,85 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | RBL 1–2 RMA | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,8 | %99 | |||
| 18.10 | TOR 2–3 RMA | 6,1 | 0(0) | 1(0) | 1 | 3,0 | %99 | |||
| 18.10 | RMA 3–1 FCB | 7,1 | 0(0) | 2(2) | 4 | 4 | 3,1 | %99 | ||
| 18.10 | RMA 1–1 İBFK | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 1 | 2 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | RBL 6–3 RMA | 6,2 | 0(0) | 3(3) | 0 | 1 | 3,1 | %100 | ||
| 18.10 | RMA 1–1 AVL | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,9 | %100 | |||
| 18.10 | PAR 2–0 RMA | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 1 | 2,6 | %100 | |||
| 18.10 | RSA 1–2 RMA | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 2,6 | %99 | |||
| 18.10 | RMA 1–0 POR | 7,4 | 0(0) | 3(3) | 2 | 6 | 3,1 | %100 | ||
| 18.10 | RMA 4–0 RV | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 0 | 2,7 | %100 | |||
| 18.10 | HAM 0–7 RMA | 6,1 | 0(0) | 2(0) | 0 | 1 | 2,8 | %100 | ||
| 18.10 | WB 1–2 RMA | 6,4 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2 | 3,0 | %99 |