Karakter
Hız76
Güç96
Kontrol82
Vizyon78
Bitiricilik64
Mücadele92
Refleks80
Dayanıklılık85
Sertlik64
Şans69
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (14 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,36
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %70
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
219
Pas
isabet %67 · 15,64 / maç
60
Top çalma
4,29 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
13 / 4🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 3
1.079
Topla buluşma
77,07 / maç
45,2 km
Koşu
3,23 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | WB 3–0 BOL | 6,5 | 0(0) | 10(7) | 11 | 2,8 | %80 | |||
| 02.09 | BOL 2–0 RV | 6,5 | 0(0) | 20(14) | 0 | 3,8 | %63 | |||
| 02.09 | BOL 0–0 RMA | 6,0 | 0(0) | 10(5) | 2 | 3,5 | %48 | |||
| 02.09 | BOL 3–0 LAZ | 6,3 | 0(0) | 9(5) | 5 | 3,9 | %51 | |||
| 02.09 | BOL 1–1 ON | 5,9 | 0(0) | 28(12) | 6 | 3,5 | %80 | |||
| 02.09 | ET 1–0 BOL | 5,9 | 0(0) | 10(9) | 2 | 2,8 | %75 | |||
| 02.09 | SR 1–3 BOL | 5,6 | 0(0) | 13(7) | 3 | 3,9 | %82 | |||
| 02.09 | BOL 1–3 CRY | 6,4 | 0(0) | 21(15) | 6 | 2,3 | %91 | |||
| 02.09 | BOL 1–1 WI | 7,2 | 0(0) | 19(16) | 7 | 3,4 | %66 | |||
| 02.09 | B04 5–1 BOL | 6,1 | 0(0) | 9(4) | 3 | 2,5 | %91 | |||
| 02.09 | RL 2–0 BOL | 6,3 | 0(0) | 13(8) | 0 | 2,5 | %82 | |||
| 02.09 | OLY 1–3 BOL | 7,2 | 0(0) | 20(18) | 7 | 3,4 | %61 |