Karakter
Hız78
Güç99
Kontrol81
Vizyon83
Bitiricilik66
Mücadele99
Refleks83
Dayanıklılık83
Sertlik33
Şans32
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (5162 maç)
30
Gol
0,01 / maç
22
Asist
0,00 / maç
6,51
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %76
115 km/s
En sert şut
şut 111 (80 isabet)
85910
Pas
isabet %65 · 16,64 / maç
27485
Top çalma
5,32 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
2559 / 409🟨 10🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 3654
469.348
Topla buluşma
90,92 / maç
17.547,5 km
Koşu
3,40 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | MIL 1–2 JUV | 6,8 | 0(1) | 18(12) | 6 | 3,8 | %78 | |||
| 18.10 | OL 1–3 JUV | 6,4 | 0(0) | 11(4) | 7 | 3,9 | %66 | |||
| 18.10 | JUV 3–0 SR | 6,5 | 0(0) | 10(5) | 12 | 3,9 | %81 | |||
| 18.10 | BJK 0–0 JUV | 6,4 | 0(0) | 21(11) | 7 | 3,6 | %51 | |||
| 18.10 | LEC 1–0 JUV | 6,8 | 0(0) | 19(14) | 3 | 3,5 | %74 | |||
| 18.10 | JUV 3–0 ÇRM | 7,0 | 0(0) | 28(21) | 10 | 3,7 | %69 | |||
| 18.10 | JUV 1–0 NFO | 6,6 | 0(0) | 18(11) | 5 | 3,7 | %48 | |||
| 18.10 | JUV 2–4 RMA | 6,4 | 0(0) | 25(19) | 5 | 3,9 | %80 | |||
| 18.10 | JUV 0–1 SUN | 6,3 | 0(0) | 12(9) | 5 | 2,6 | %87 | |||
| 18.10 | JUV 0–3 DA | 6,6 | 0(0) | 14(10) | 0 | 2,8 | %93 | |||
| 18.10 | JUV 1–0 B04 | 6,3 | 0(0) | 10(6) | 5 | 3,8 | %67 | |||
| 18.10 | ALA 0–2 JUV | 6,5 | 0(0) | 17(10) | 4 | 3,6 | %85 |