Karakter
Hız68
Güç95
Kontrol76
Vizyon81
Bitiricilik63
Mücadele95
Refleks80
Dayanıklılık80
Sertlik66
Şans51
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (27 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,29
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %75
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
295
Pas
isabet %67 · 10,93 / maç
68
Top çalma
2,52 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
8 / 3🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 6
1.396
Topla buluşma
51,70 / maç
63,5 km
Koşu
2,35 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | FUL 2–0 MIL | 6,1 | 0(0) | 3(1) | 2 | 0,9 | %65 | |||
| 02.09 | FUL 1–1 AJA | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 02.09 | FUL 1–1 ARS | 6,2 | 0(0) | 23(11) | 1 | 3,7 | %58 | |||
| 02.09 | CO 0–5 FUL | 6,2 | 0(0) | 11(7) | 4 | 3,4 | %87 | |||
| 02.09 | FUL 3–3 FEY | 6,2 | 0(0) | 13(9) | 3 | 2,5 | %92 | |||
| 02.09 | KON 0–1 FUL | 6,7 | 0(0) | 13(10) | 1 | 3,3 | %71 | |||
| 02.09 | FUL 3–0 CL | 6,3 | 0(0) | 7(5) | 6 | 0,9 | %71 | |||
| 02.09 | JUV 1–1 FUL | 5,6 | 0(0) | 6(2) | 1 | 2,4 | %78 | |||
| 02.09 | FUL 2–0 FIO | 6,1 | 0(0) | 4(4) | 1 | 3,5 | %94 | |||
| 02.09 | FC 2–0 FUL | 6,0 | 0(0) | 9(6) | 1 | 2,4 | %86 | |||
| 02.09 | FUL 0–2 RBL | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 02.09 | FUL 2–0 CM | 6,7 | 0(0) | 22(18) | 1 | 3,5 | %58 |