Karakter
Hız61
Güç94
Kontrol84
Vizyon75
Bitiricilik52
Mücadele87
Refleks98
Dayanıklılık80
Sertlik58
Şans46
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (11 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,50
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
19
Pas
isabet %58 · 1,73 / maç
13
Top çalma
1,18 / maç
22
Kurtarış
2,00 / maç
1 / 0🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 0
317
Topla buluşma
28,82 / maç
30,5 km
Koşu
2,77 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | CC 1–0 AUG | 6,1 | 0(0) | 2(1) | 1 | 2,6 | %100 | |||
| 02.09 | LAZ 1–1 CC | 6,4 | 0(0) | 3(0) | 3 | 1 | 2,8 | %99 | ||
| 02.09 | OL 1–0 CC | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 0 | 2,6 | %100 | |||
| 02.09 | CC 1–2 ASM | 7,3 | 0(0) | 2(1) | 2 | 6 | 2,7 | %100 | ||
| 02.09 | CC 0–2 EB | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 1 | 2 | 3,0 | %100 | ||
| 02.09 | CC 2–4 GC | 6,7 | 0(0) | 1(1) | 0 | 3 | 2,9 | %99 | ||
| 02.09 | MUN 5–0 CC | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 3,0 | %100 | ||
| 02.09 | CC 2–0 RV | 6,3 | 0(0) | 2(2) | 2 | 1 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | CC 1–2 FB | 6,5 | 0(0) | 4(2) | 0 | 2 | 2,7 | %100 | ||
| 02.09 | CC 1–4 FEY | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | CC 1–3 GET | 7,3 | 0(0) | 2(2) | 4 | 5 | 2,5 | %100 |