GRO
Etienne Vaessen #1 Kaleci
FC Groningen · 31 yaş · 189 cm · sağ ayak · piyasa değeri 2,5M€
65
GÜÇ
Karakter
Hız49
Güç78
Kontrol75
Vizyon70
Bitiricilik42
Mücadele75
Refleks84
Dayanıklılık63
Sertlik32
Şans60
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (607 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,70
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
1416
Pas
isabet %65 · 2,33 / maç
671
Top çalma
1,11 / maç
1786
Kurtarış
2,94 / maç
72 / 21🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 118
22.754
Topla buluşma
37,49 / maç
1.612,5 km
Koşu
2,66 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | GRO 0–0 RİZ | 6,7 | 0(0) | 0(0) | 0 | 3 | 2,4 | %98 | ||
| 18.10 | SGE 2–0 GRO | 6,2 | 0(0) | 3(1) | 0 | 1 | 2,6 | %99 | ||
| 18.10 | GRO 1–3 UC | 6,6 | 0(0) | 2(1) | 0 | 3 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | GRO 1–2 PSG | 6,9 | 0(0) | 0(0) | 0 | 4 | 2,7 | %99 | ||
| 18.10 | NN 1–0 GRO | 6,1 | 0(0) | 3(1) | 1 | 2,7 | %97 | |||
| 18.10 | GRO 3–2 VFB | 6,8 | 0(0) | 0(0) | 2 | 3 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | GRO 0–2 PSG | 7,1 | 0(0) | 1(1) | 0 | 5 | 2,9 | %99 | ||
| 18.10 | GRO 1–1 CC | 6,7 | 0(0) | 3(2) | 1 | 3 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | GRO 0–0 BOL | 6,9 | 0(0) | 3(1) | 1 | 4 | 2,3 | %100 | ||
| 18.10 | GRO 0–0 POR | 6,6 | 0(0) | 3(3) | 1 | 3 | 2,6 | %100 | ||
| 17.10 | GRO 0–0 IT | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 2,5 | %99 | |||
| 17.10 | EVE 3–0 GRO | 6,7 | 0(0) | 1(1) | 0 | 3 | 2,6 | %98 |