Karakter
Hız40
Güç75
Kontrol67
Vizyon66
Bitiricilik34
Mücadele80
Refleks74
Dayanıklılık57
Sertlik34
Şans43
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (132 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,51
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
283
Pas
isabet %71 · 2,14 / maç
121
Top çalma
0,92 / maç
276
Kurtarış
2,09 / maç
13 / 1🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 16
3.539
Topla buluşma
26,81 / maç
336,2 km
Koşu
2,55 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | NAP 0–1 VFB | 6,4 | 0(0) | 2(1) | 0 | 2 | 2,4 | %99 | ||
| 02.09 | VFB 2–3 FCB | 7,0 | 0(0) | 5(4) | 1 | 4 | 2,6 | %100 | ||
| 02.09 | VFB 1–1 PSV | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 1 | 2,8 | %98 | ||
| 02.09 | VFB 3–0 RBL | 6,8 | 0(0) | 2(2) | 2 | 3 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | RB 3–1 VFB | 7,1 | 0(0) | 3(2) | 0 | 5 | 2,4 | %100 | ||
| 02.09 | VFB 2–0 MUN | 6,8 | 0(0) | 3(2) | 3 | 3 | 2,5 | %98 | ||
| 02.09 | CRY 0–1 VFB | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,6 | %100 | |||
| 02.09 | VFB 0–1 ARS | 6,0 | 0(0) | 3(3) | 0 | 2,5 | %97 | |||
| 02.09 | VFB 4–3 GS | 6,5 | 0(0) | 0(0) | 1 | 2 | 2,8 | %97 | ||
| 02.09 | VFB 4–3 RS | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 1 | 2,7 | %99 | ||
| 02.09 | SUN 2–2 VFB | 7,4 | 0(0) | 7(5) | 5 | 5 | 2,7 | %95 | ||
| 02.09 | RSO 2–0 VFB | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,5 | %100 |