Karakter
Hız73
Güç72
Kontrol74
Vizyon74
Bitiricilik55
Mücadele80
Refleks72
Dayanıklılık75
Sertlik5
Şans81
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (685 maç)
0
Gol
0,00 / maç
2
Asist
0,00 / maç
6,37
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %66
98 km/s
En sert şut
şut 9 (2 isabet)
9672
Pas
isabet %64 · 14,12 / maç
2047
Top çalma
2,99 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
27 / 4🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 284
35.872
Topla buluşma
52,37 / maç
2.182,7 km
Koşu
3,19 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | ERZ 0–1 ROM | 6,7 | 0(0) | 17(13) | 1 | 3,3 | %81 | |||
| 18.10 | ERZ 1–1 RSA | 6,7 | 0(0) | 26(19) | 3 | 3,6 | %37 | |||
| 18.10 | ERZ 1–2 VIL | 6,2 | 0(0) | 13(7) | 0 | 3,0 | %71 | |||
| 18.10 | ERZ 2–1 JUV | 6,1 | 0(0) | 10(7) | 1 | 3,9 | %57 | |||
| 18.10 | ERZ 0–0 SLB | 6,1 | 0(0) | 9(7) | 2 | 3,6 | %36 | |||
| 18.10 | FUL 3–0 ERZ | 6,9 | 0(0) | 23(16) | 7 | 3,7 | %46 | |||
| 18.10 | AB 7–1 ERZ | 6,7 | 0(0) | 29(19) | 4 | 3,0 | %87 | |||
| 18.10 | SCP 4–0 ERZ | 6,0 | 0(0) | 9(5) | 0 | 3,0 | %73 | |||
| 18.10 | ERZ 1–1 GEP | 6,2 | 0(0) | 8(5) | 4 | 2,7 | %72 | |||
| 18.10 | ERZ 1–0 PAO | 6,0 | 0(0) | 6(4) | 0 | 3,6 | %52 | |||
| 17.10 | ERZ 2–0 NAP | 6,1 | 0(0) | 11(8) | 2 | 3,9 | %52 | |||
| 17.10 | KOC 3–3 ERZ | 6,1 | 0(0) | 8(3) | 3 | 2,8 | %79 |