18.10.2026 11:23 · diziliş 4-3-3 — 4-4-2 · seed 2150617119
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
0'
Alberto Moleirosarı kart
2'
Santiago Mouriñosarı kart
⚽
4'
4'
⚽
⇄
Brandon Baiye→Murat Cem Akpınarsakatlık
5'
21'
⚽
35'
Alberto Moleiroikinci sarıdan kırmızı
Devre arası · 1-2
⇄
Amar Gerxhaliu→Ibrahim Diabatehücum hamlesi
60'
⇄
Nihad Mujakic→Miguel Cardosohücum hamlesi
62'
Sefa Akgünsarı kart
64'
⇄
Yakup Kırtay→Fernando Andradehücum hamlesi
66'
⇄
Festy Ebosele→İlkan Severhücum hamlesi
69'
70'
⇄
Georges Mikautadze→Juan Foythskoru koruma
76'
⇄
Santi Comesaña→Alassane Diattayorgunluk
79'
⇄
Nathan Saliba→Tajon Buchananyorgunluk
82'
⇄
Pau Navarro→Sergi Cardonayorgunluk
85'
⇄
Tajon Buchanan→Logan Costaskoru koruma
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Villarreal CF, deplasmanda Erzurumspor'i 1-2 yendi. Üstelik maça geriden başlayarak.
Beklenen gol (xG) tablosu 1,71 — 0,55; skor Villarreal CF lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Alberto Moleiro 35. dakikada kırmızı kart gördü (ikinci sarı); Villarreal CF maçın kalanını 10 kişi oynadı.
Alberto Moleiro tek başına 2 gol attı; Villarreal CF hücumunun merkezindeydi.
İstatistikler
56%Hakimiyet44%
21Şut9
6İsabetli şut4
1,71xG0,55
353Pas273
179İsabetli pas103
14Faul13
1Sarı kart3
115 km/sEn sert şut106 km/s
Oyuncu karneleri
Erzurumspor
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 99 | Mustafa Fettahoğlu | 8,4 | 1 | 1(2) | 18(14) | 5 | 85 | %58 | |
| 90 | Nariman Akhundzada | 7,7 | 1 | 7(2) | 60(29) | 13 | 85 | %45 | |
| 18 | Nihad Mujakic | 7,1 | 0(0) | 13(11) | 6 | 59 | %73 | ||
| 42 | Elisha Owusu | 7,1 | 0(0) | 56(29) | 17 | 85 | %53 | ||
| 3 | Yakup Kırtay | 6,5 | 0(0) | 17(11) | 6 | 62 | %69 | ||
| 31 | Matija Orbanic | 6,5 | 0(0) | 2(1) | 3 | 85 | %99 | ||
| 5 | Murat Cem Akpınar | 6,4 | 0(0) | 52(21) | 10 | 82 | %34 | ||
| 4 | Amar Gerxhaliu | 6,3 | 0(0) | 16(9) | 0 | 56 | %75 | ||
| 20 | Miguel Cardoso | 6,2 | 1(0) | 8(6) | 4 | 26 | %47 | ||
| 2 | Festy Ebosele | 6,2 | 0(0) | 13(7) | 0 | 64 | %71 | ||
| 11 | Fernando Andrade | 6,1 | 2(0) | 9(5) | 1 | 24 | %50 | ||
| 7 | İlkan Sever | 6,1 | 1(0) | 3(3) | 1 | 21 | %49 | ||
| 6 | Brandon Baiye | 6,0 | 0(0) | 6(2) | 0 | 4 | %99 | ||
| 9 | Gyrano Kerk | 6,0 | 4(1) | 18(8) | 1 | 85 | %54 | ||
| 19 | Ibrahim Diabate | 5,9 | 1(0) | 3(2) | 0 | 29 | %68 | ||
| 8 | Sefa Akgün 🟨 | 5,8 | 3(0) | 59(21) | 11 | 85 | %38 |
Villarreal CF
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 | Nathan Saliba | 7,4 | 1(0) | 54(27) | 22 | 74 | %50 | ||
| 14 | Santi Comesaña | 7,0 | 1(0) | 52(19) | 22 | 71 | %55 | ||
| 10 | Alberto Moleiro 🟥 | 6,9 | 2 | 2(2) | 15(6) | 13 | 32 | %99 | |
| 1 | Luiz Júnior | 6,9 | 0(0) | 1(1) | 1 | 85 | %99 | ||
| 9 | Georges Mikautadze | 6,4 | 4(0) | 33(11) | 15 | 65 | %75 | ||
| 12 | Renato Veiga | 6,4 | 0(0) | 19(8) | 10 | 85 | %55 | ||
| 5 | Alassane Diatta | 6,2 | 0(0) | 7(4) | 4 | 14 | %60 | ||
| 17 | Tajon Buchanan | 6,2 | 0(1) | 2(1) | 2 | 5 | %88 | ||
| 6 | Pau Navarro | 6,1 | 0(0) | 5(0) | 2 | 76 | %53 | ||
| 2 | Logan Costa | 6,1 | 0(0) | 2(1) | 1 | 7 | %84 | ||
| 20 | Carlos Romero | 6,1 | 0(0) | 16(6) | 7 | 85 | %59 | ||
| 16 | Carlos Macià | 6,1 | 0(0) | 21(8) | 8 | 85 | %41 | ||
| 8 | Juan Foyth | 6,0 | 0(1) | 14(2) | 7 | 21 | %62 | ||
| 23 | Sergi Cardona | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 9 | %86 | ||
| 18 | Pape Gueye | 5,8 | 1(0) | 24(6) | 9 | 85 | %74 | ||
| 15 | Santiago Mouriño 🟨 | 5,6 | 0(0) | 8(3) | 1 | 85 | %64 |