Karakter
Hız57
Güç77
Kontrol72
Vizyon66
Bitiricilik39
Mücadele74
Refleks83
Dayanıklılık66
Sertlik44
Şans20
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (685 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,67
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
1634
Pas
isabet %66 · 2,39 / maç
603
Top çalma
0,88 / maç
1963
Kurtarış
2,87 / maç
126 / 17🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 144
25.429
Topla buluşma
37,12 / maç
1.867,1 km
Koşu
2,73 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | ERZ 0–1 ROM | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 2,8 | %99 | |||
| 18.10 | ERZ 1–1 RSA | 6,7 | 0(0) | 2(2) | 1 | 3 | 3,0 | %98 | ||
| 18.10 | ERZ 1–2 VIL | 6,5 | 0(0) | 2(1) | 3 | 2 | 2,8 | %99 | ||
| 18.10 | ERZ 2–1 JUV | 7,4 | 0(0) | 2(2) | 1 | 6 | 2,9 | %99 | ||
| 18.10 | ERZ 0–0 SLB | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,6 | %100 | |||
| 18.10 | FUL 3–0 ERZ | 6,9 | 0(0) | 0(0) | 0 | 4 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | AB 7–1 ERZ | 7,6 | 0(0) | 2(1) | 0 | 7 | 2,1 | %98 | ||
| 18.10 | SCP 4–0 ERZ | 6,4 | 0(0) | 0(0) | 1 | 2 | 2,8 | %100 | ||
| 18.10 | ERZ 1–1 GEP | 6,9 | 0(0) | 1(1) | 1 | 4 | 2,5 | %99 | ||
| 18.10 | ERZ 1–0 PAO | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,8 | %100 | ||
| 17.10 | ERZ 2–0 NAP | 6,1 | 0(0) | 3(3) | 1 | 3,0 | %100 | |||
| 17.10 | KOC 3–3 ERZ | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 1 | 2 | 2,6 | %99 |