GNÇ
Franco Tongya #10 Merkez Orta Saha
Gençlerbirliği · 24 yaş · 175 cm · sağ ayak · piyasa değeri 2,0M€
70
GÜÇ
Karakter
Hız58
Güç73
Kontrol78
Vizyon77
Bitiricilik64
Mücadele72
Refleks64
Dayanıklılık70
Sertlik39
Şans41
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (181 maç)
2
Gol
0,01 / maç
2
Asist
0,01 / maç
6,49
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %47
102 km/s
En sert şut
şut 36 (3 isabet)
5953
Pas
isabet %49 · 32,89 / maç
1543
Top çalma
8,52 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
136 / 16🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 178
27.327
Topla buluşma
150,98 / maç
597,2 km
Koşu
3,30 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | BOU 1–0 GNÇ | 6,8 | 1(0) | 31(15) | 15 | 3,4 | %34 | |||
| 02.09 | ÇRM 3–0 GNÇ | 6,8 | 0(0) | 51(23) | 23 | 3,3 | %34 | |||
| 02.09 | ERZ 2–2 GNÇ | 6,1 | 0(0) | 31(11) | 5 | 3,4 | %49 | |||
| 02.09 | FB 2–0 GNÇ | 6,2 | 0(0) | 38(11) | 11 | 3,3 | %60 | |||
| 02.09 | FB 7–0 GNÇ | 6,0 | 0(0) | 44(23) | 1 | 3,6 | %71 | |||
| 02.09 | TS 2–0 GNÇ | 7,0 | 0(0) | 21(11) | 16 | 3,2 | %46 | |||
| 02.09 | GNÇ 0–3 GS | 6,1 | 0(0) | 11(9) | 2 | 3,5 | %42 | |||
| 02.09 | GNÇ 1–0 FB | 6,6 | 0(0) | 32(14) | 12 | 2,8 | %45 | |||
| 02.09 | GNÇ 0–3 TS | 6,0 | 0(0) | 11(3) | 2 | 3,2 | %55 | |||
| 02.09 | FB 3–0 GNÇ | 7,0 | 0(0) | 33(24) | 8 | 3,5 | %46 | |||
| 02.09 | SAM 2–0 GNÇ | 7,1 | 0(0) | 65(29) | 20 | 3,3 | %47 | |||
| 02.09 | FB 3–0 GNÇ | 6,2 | 0(0) | 49(18) | 9 | 3,3 | %38 |