Karakter
Hız61
Güç86
Kontrol79
Vizyon69
Bitiricilik39
Mücadele80
Refleks85
Dayanıklılık72
Sertlik59
Şans76
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (1969 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,52
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
4019
Pas
isabet %69 · 2,04 / maç
2007
Top çalma
1,02 / maç
4301
Kurtarış
2,18 / maç
398 / 60🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 290
62.900
Topla buluşma
31,95 / maç
5.482,5 km
Koşu
2,78 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | AB 4–1 PAO | 6,3 | 0(0) | 2(1) | 1 | 1 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | PSV 6–0 PAO | 7,1 | 0(0) | 4(0) | 3 | 4 | 2,8 | %99 | ||
| 18.10 | PAO 3–1 OM | 7,1 | 0(0) | 4(4) | 0 | 5 | 2,8 | %100 | ||
| 18.10 | PAO 0–3 AVL | 6,6 | 0(0) | 2(2) | 2 | 2 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | PAO 0–2 NEW | 6,7 | 0(0) | 2(1) | 2 | 3 | 2,9 | %99 | ||
| 18.10 | ATH 0–1 PAO | 6,6 | 0(0) | 2(2) | 0 | 3 | 2,5 | %99 | ||
| 18.10 | PAO 2–0 LIL | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 2,6 | %99 | |||
| 18.10 | PAO 0–1 TOT | 6,6 | 0(0) | 3(3) | 2 | 2 | 2,8 | %99 | ||
| 18.10 | RMA 1–0 PAO | 6,1 | 0(0) | 0(0) | 1 | 2,4 | %100 | |||
| 18.10 | PAO 0–5 ATM | 6,7 | 0(0) | 1(1) | 1 | 3 | 2,8 | %100 | ||
| 18.10 | PAO 0–1 BHA | 6,2 | 0(0) | 1(0) | 0 | 1 | 2,4 | %100 | ||
| 18.10 | BRA 2–1 PAO | 6,7 | 0(0) | 2(1) | 0 | 3 | 2,7 | %99 |