Karakter
Hız64
Güç89
Kontrol92
Vizyon76
Bitiricilik52
Mücadele98
Refleks99
Dayanıklılık69
Sertlik27
Şans78
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (4613 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,45
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
7185
Pas
isabet %75 · 1,56 / maç
4343
Top çalma
0,94 / maç
8364
Kurtarış
1,81 / maç
356 / 66🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 654
129.710
Topla buluşma
28,12 / maç
13.086,1 km
Koşu
2,84 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | INT 1–1 LU | 7,0 | 0(0) | 2(2) | 1 | 4 | 2,6 | %99 | ||
| 18.10 | T1H 1–2 LU | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 2,7 | %99 | |||
| 18.10 | FCB 0–0 LU | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,7 | %99 | ||
| 18.10 | LIL 2–2 LU | 6,6 | 0(0) | 1(1) | 3 | 2 | 2,9 | %99 | ||
| 18.10 | LU 2–2 SCP | 7,0 | 0(0) | 0(0) | 2 | 4 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | LU 0–2 LIV | 6,9 | 0(0) | 1(1) | 1 | 4 | 2,8 | %100 | ||
| 18.10 | LU 1–2 GS | 6,7 | 0(0) | 0(0) | 1 | 3 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | ROM 6–2 LU | 6,7 | 0(0) | 4(1) | 0 | 3 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | MUN 0–0 LU | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,9 | %100 | |||
| 18.10 | ROM 3–2 LU | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2 | 2,8 | %99 | ||
| 18.10 | KIF 0–0 LU | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 1 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | LU 3–0 WB | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 1 | 3,1 | %99 |