Karakter
Hız82
Güç87
Kontrol80
Vizyon84
Bitiricilik71
Mücadele89
Refleks76
Dayanıklılık83
Sertlik87
Şans70
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (25 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,31
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %72
105 km/s
En sert şut
şut 1 (0 isabet)
334
Pas
isabet %69 · 13,36 / maç
76
Top çalma
3,04 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
9 / 5🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 5
1.516
Topla buluşma
60,64 / maç
80,8 km
Koşu
3,23 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | CC 3–0 GV | 5,7 | 0(0) | 11(8) | 2 | 3,8 | %91 | |||
| 02.09 | LIL 0–1 CC | 6,9 | 1(0) | 16(13) | 4 | 3,9 | %55 | |||
| 02.09 | CC 1–1 ATM | 5,7 | 0(0) | 10(6) | 3 | 4,0 | %58 | |||
| 02.09 | CC 3–1 1FM | 6,2 | 0(0) | 11(9) | 3 | 3,5 | %96 | |||
| 02.09 | FRE 2–1 CC | 6,2 | 0(0) | 5(3) | 4 | 2,8 | %85 | |||
| 02.09 | CC 0–2 PSG | 6,8 | 0(0) | 19(13) | 7 | 2,8 | %85 | |||
| 02.09 | PAOK 1–1 CC | 6,0 | 0(0) | 8(6) | 0 | 0,5 | %78 | |||
| 02.09 | CC 0–1 MCI | 6,8 | 0(0) | 17(14) | 3 | 3,0 | %76 | |||
| 02.09 | CC 0–0 RV | 7,2 | 0(0) | 38(31) | 8 | 3,7 | %61 | |||
| 02.09 | FCB 2–3 CC | 6,2 | 0(0) | 9(8) | 5 | 4,0 | %74 | |||
| 02.09 | CC 2–1 LIV | 6,0 | 0(0) | 21(12) | 4 | 3,8 | %98 | |||
| 02.09 | CC 0–0 B04 | 5,9 | 0(0) | 23(9) | 8 | 3,7 | %60 |