Karakter
Hız77
Güç99
Kontrol72
Vizyon83
Bitiricilik63
Mücadele93
Refleks83
Dayanıklılık91
Sertlik64
Şans62
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (102 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,30
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %80
112 km/s
En sert şut
şut 1 (0 isabet)
1508
Pas
isabet %64 · 14,78 / maç
322
Top çalma
3,16 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
51 / 12🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 36
5.600
Topla buluşma
54,90 / maç
347,5 km
Koşu
3,41 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | RL 2–1 BJK | 6,1 | 0(0) | 13(5) | 4 | 3,9 | %77 | |||
| 02.09 | MUN 0–0 RL | 6,0 | 0(0) | 8(5) | 1 | 3,8 | %47 | |||
| 02.09 | RL 0–1 MUN | 6,1 | 0(0) | 5(2) | 2 | 2,8 | %88 | |||
| 02.09 | ET 3–2 RL | 6,6 | 0(0) | 16(11) | 2 | 3,0 | %95 | |||
| 02.09 | SCP 1–1 RL | 6,2 | 0(0) | 14(6) | 4 | 3,6 | %83 | |||
| 02.09 | RL 1–0 FRE | 5,7 | 0(0) | 21(8) | 1 | 3,7 | %76 | |||
| 02.09 | FCB 3–0 RL | 6,6 | 0(0) | 24(17) | 3 | 3,5 | %96 | |||
| 02.09 | RL 1–2 FCB | 6,6 | 0(0) | 13(9) | 3 | 2,9 | %83 | |||
| 02.09 | RSO 3–1 RL | 6,0 | 0(0) | 6(3) | 0 | 3,8 | %68 | |||
| 02.09 | RL 1–4 RMA | 6,2 | 0(0) | 8(1) | 6 | 3,0 | %87 | |||
| 02.09 | T1H 3–3 RL | 6,8 | 0(0) | 16(12) | 4 | 2,8 | %92 | |||
| 02.09 | OG 0–0 RL | 7,2 | 0(0) | 20(19) | 7 | 3,5 | %47 |