Karakter
Hız63
Güç69
Kontrol70
Vizyon72
Bitiricilik54
Mücadele75
Refleks68
Dayanıklılık71
Sertlik73
Şans53
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (550 maç)
0
Gol
0,00 / maç
2
Asist
0,00 / maç
6,26
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %67
98 km/s
En sert şut
şut 7 (0 isabet)
8459
Pas
isabet %59 · 15,38 / maç
1985
Top çalma
3,61 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
547 / 88🟨 2🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 350
42.639
Topla buluşma
77,53 / maç
1.519,5 km
Koşu
2,76 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | NAC 2–2 SCP | 6,3 | 0(0) | 28(14) | 4 | 2,5 | %80 | |||
| 18.10 | NAC 2–3 HC | 6,4 | 0(0) | 18(11) | 3 | 2,7 | %84 | |||
| 18.10 | NAC 1–3 PAR | 6,1 | 0(0) | 13(5) | 6 | 2,5 | %75 | |||
| 18.10 | CRY 0–1 NAC | 6,5 | 0(0) | 18(11) | 5 | 3,5 | %34 | |||
| 18.10 | NAC 0–4 FIO | 6,2 | 0(0) | 29(16) | 7 | 2,6 | %72 | |||
| 18.10 | LEV 5–0 NAC | 6,0 | 0(0) | 7(6) | 4 | 2,6 | %68 | |||
| 18.10 | NAC 0–0 SEV | 6,7 | 0(0) | 24(17) | 6 | 3,0 | %48 | |||
| 18.10 | PSG 5–1 NAC | 6,7 | 0(0) | 20(15) | 4 | 2,5 | %77 | |||
| 18.10 | NAC 0–6 MIL | 6,1 | 0(0) | 16(8) | 5 | 2,4 | %82 | |||
| 17.10 | SEV 2–1 NAC | 6,4 | 0(0) | 13(9) | 2 | 2,7 | %65 | |||
| 17.10 | BRE 4–1 NAC | 6,5 | 0(0) | 19(11) | 4 | 2,4 | %92 | |||
| 17.10 | NAC 3–2 RSA | 6,6 | 0(0) | 28(15) | 13 | 3,5 | %78 |