Karakter
Hız66
Güç93
Kontrol76
Vizyon73
Bitiricilik44
Mücadele86
Refleks97
Dayanıklılık75
Sertlik27
Şans58
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (17 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,63
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
36
Pas
isabet %67 · 2,12 / maç
14
Top çalma
0,82 / maç
43
Kurtarış
2,53 / maç
0 / 0🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 5
591
Topla buluşma
34,76 / maç
45,6 km
Koşu
2,68 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | EVE 3–1 IT | 7,0 | 0(0) | 3(1) | 1 | 4 | 2,7 | %100 | ||
| 02.09 | IT 1–0 RSO | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 0 | 2,4 | %100 | |||
| 02.09 | IT 6–0 TE | 6,5 | 0(0) | 3(3) | 1 | 2 | 2,9 | %100 | ||
| 02.09 | IT 1–1 ALA | 6,7 | 0(0) | 2(2) | 0 | 3 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | MUN 6–1 IT | 7,4 | 0(0) | 4(3) | 0 | 6 | 3,0 | %99 | ||
| 02.09 | HEE 0–2 IT | 6,7 | 0(0) | 3(2) | 1 | 3 | 2,7 | %99 | ||
| 02.09 | BOU 2–1 IT | 6,7 | 0(0) | 2(1) | 1 | 3 | 2,9 | %100 | ||
| 02.09 | IT 3–0 ALA | 6,5 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2 | 2,9 | %100 | ||
| 02.09 | IT 0–1 PAOK | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,8 | %99 | ||
| 02.09 | IT 2–1 ATM | 6,5 | 0(0) | 2(2) | 0 | 2 | 2,9 | %99 | ||
| 02.09 | IT 2–3 CHE | 7,0 | 0(0) | 2(0) | 1 | 4 | 2,6 | %98 | ||
| 02.09 | ROM 2–0 IT | 6,7 | 0(0) | 2(2) | 0 | 3 | 2,6 | %98 |