Karakter
Hız48
Güç68
Kontrol67
Vizyon58
Bitiricilik35
Mücadele67
Refleks77
Dayanıklılık67
Sertlik31
Şans66
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (306 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,62
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
728
Pas
isabet %64 · 2,38 / maç
283
Top çalma
0,92 / maç
805
Kurtarış
2,63 / maç
43 / 7🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 51
10.033
Topla buluşma
32,79 / maç
803,7 km
Koşu
2,63 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | GAE 2–3 FUL | 7,5 | 0(0) | 5(3) | 3 | 6 | 2,6 | %99 | ||
| 18.10 | IT 1–1 GAE | 6,1 | 0(0) | 4(3) | 2 | 2,7 | %100 | |||
| 18.10 | GAE 0–6 LIV | 8,1 | 0(0) | 8(3) | 1 | 9 | 2,5 | %97 | ||
| 17.10 | PSG 2–0 GAE | 6,0 | 0(0) | 4(3) | 0 | 2,6 | %97 | |||
| 17.10 | PSG 8–1 GAE | 6,6 | 0(0) | 5(5) | 1 | 3 | 2,9 | %99 | ||
| 17.10 | GAE 0–2 UC | 6,7 | 0(0) | 4(2) | 0 | 3 | 2,7 | %100 | ||
| 17.10 | GAE 1–4 ATH | 6,6 | 0(0) | 0(0) | 2 | 2 | 2,6 | %100 | ||
| 17.10 | GAE 0–1 S0 | 6,3 | 0(0) | 0(0) | 1 | 1 | 2,5 | %98 | ||
| 17.10 | GAE 3–3 LEV | 7,1 | 0(0) | 1(1) | 0 | 5 | 2,6 | %99 | ||
| 17.10 | GAE 1–2 BRE | 6,3 | 0(0) | 1(1) | 1 | 3 | 2,8 | %99 | ||
| 16.10 | GAE 1–4 CRY | 6,7 | 0(0) | 0(0) | 1 | 3 | 2,8 | %100 | ||
| 16.10 | GAE 1–4 FIO | 6,5 | 0(0) | 4(2) | 3 | 2 | 2,5 | %100 |