Karakter
Hız67
Güç94
Kontrol83
Vizyon79
Bitiricilik51
Mücadele85
Refleks97
Dayanıklılık76
Sertlik29
Şans44
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (2873 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,52
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
5124
Pas
isabet %72 · 1,78 / maç
2675
Top çalma
0,93 / maç
6203
Kurtarış
2,16 / maç
290 / 50🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 432
93.050
Topla buluşma
32,39 / maç
8.197,5 km
Koşu
2,85 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | FIO 3–2 HC | 7,8 | 0(0) | 5(4) | 3 | 8 | 3,1 | %99 | ||
| 18.10 | HC 0–0 HAM | 7,2 | 0(0) | 2(2) | 1 | 5 | 2,5 | %100 | ||
| 18.10 | HC 3–0 S0 | 7,2 | 0(0) | 2(2) | 1 | 5 | 2,5 | %99 | ||
| 18.10 | ROM 3–2 HC | 6,3 | 0(0) | 3(2) | 1 | 1 | 3,0 | %100 | ||
| 18.10 | NAC 2–3 HC | 6,7 | 0(0) | 0(0) | 0 | 3 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | HC 1–0 SCP | 6,4 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | HC 3–3 CHE | 7,2 | 0(0) | 5(3) | 2 | 5 | 3,2 | %99 | ||
| 18.10 | HC 0–1 MCI | 6,0 | 0(0) | 2(0) | 1 | 2,9 | %100 | |||
| 18.10 | LAZ 0–1 HC | 6,5 | 0(0) | 4(3) | 0 | 2 | 2,9 | %99 | ||
| 18.10 | VAL 1–0 HC | 6,3 | 0(0) | 1(0) | 0 | 1 | 2,7 | %99 | ||
| 18.10 | HC 0–2 TOT | 6,5 | 0(0) | 2(2) | 2 | 2 | 3,1 | %100 | ||
| 18.10 | HC 0–2 RMA | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,6 | %100 |