Karakter
Hız48
Güç76
Kontrol70
Vizyon64
Bitiricilik36
Mücadele72
Refleks80
Dayanıklılık59
Sertlik31
Şans53
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (301 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,66
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
758
Pas
isabet %65 · 2,52 / maç
328
Top çalma
1,09 / maç
833
Kurtarış
2,77 / maç
38 / 7🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 66
10.192
Topla buluşma
33,86 / maç
802,0 km
Koşu
2,66 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | BAR 1–0 SC | 6,3 | 0(0) | 3(3) | 1 | 1 | 2,8 | %98 | ||
| 18.10 | SC 0–2 VEN | 7,1 | 0(0) | 6(5) | 2 | 5 | 2,5 | %100 | ||
| 18.10 | SR 1–2 SC | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | PAR 3–1 SC | 7,0 | 0(0) | 1(1) | 1 | 4 | 2,7 | %100 | ||
| 17.10 | CRY 5–2 SC | 6,5 | 0(0) | 2(2) | 0 | 2 | 2,9 | %100 | ||
| 17.10 | SC 1–1 SR | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 2,3 | %98 | |||
| 17.10 | FB 1–0 SC | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 1 | 2,5 | %100 | |||
| 17.10 | FEY 4–4 SC | 6,1 | 0(0) | 3(3) | 2 | 2,9 | %99 | |||
| 17.10 | SC 2–3 C1 | 6,1 | 0(0) | 3(1) | 1 | 1 | 2,6 | %97 | ||
| 17.10 | SC 0–2 MCI | 7,1 | 0(0) | 1(0) | 0 | 5 | 2,8 | %100 | ||
| 17.10 | SC 0–2 PAO | 7,1 | 0(0) | 5(2) | 0 | 5 | 2,3 | %100 | ||
| 16.10 | SC 0–0 POR | 6,5 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2 | 2,9 | %99 |