16.10.2026 18:39 · diziliş 5-3-2 — 4-2-3-1 · seed 1525143413
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
Devre arası · 0-0
⇄
Vasconcelos→Dani Borgesyorgunluk
68'
⇄
Pedro Pacheco→Henrique Silvayorgunluk
71'
⇄
Emanuel Moreira→Gonçalo Paciênciayorgunluk
74'
75'
Borja Sainzsarı kart
75'
⇄
Seko Fofana→In-beom Hwangyorgunluk
⇄
Djé→Tiago Ribeiroyorgunluk
78'
78'
⇄
Pablo Rosario→Santiago Gimenezyorgunluk
⇄
Brenner→Welinton Torrãoyorgunluk
80'
81'
⇄
Jan Bednarek→Souzayorgunluk
84'
⇄
Alberto Costa→Francisco Mourayorgunluk
87'
⇄
Gabri Veiga→Pepêyorgunluk
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
CD Santa Clara ile FC Porto golsüz berabere kaldı.
Sahanın en iyisi Pablo Rosario oldu (7,9); FC Porto adına en çok o üretti.
İstatistikler
54%Hakimiyet46%
12Şut6
2İsabetli şut2
0,25xG0,19
338Pas279
219İsabetli pas175
9Faul8
0Sarı kart1
101 km/sEn sert şut104 km/s
Oyuncu karneleri
CD Santa Clara
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42 | Lucas Soares | 6,9 | 0(0) | 21(17) | 4 | 87 | %50 | ||
| 10 | Brenner | 6,8 | 2(0) | 38(32) | 1 | 76 | %48 | ||
| 6 | Pedro Ferreira | 6,8 | 0(0) | 40(25) | 9 | 87 | %54 | ||
| 2 | Diogo Calila | 6,8 | 0(0) | 17(14) | 2 | 87 | %46 | ||
| 21 | Emanuel Moreira | 6,7 | 0(0) | 17(12) | 4 | 71 | %50 | ||
| 5 | Guilherme Romão | 6,7 | 0(0) | 29(19) | 4 | 87 | %41 | ||
| 1 | Lucas França | 6,5 | 0(0) | 0(0) | 0 | 87 | %99 | ||
| 8 | Djé | 6,5 | 1(0) | 40(26) | 3 | 73 | %48 | ||
| 41 | Dani Borges | 6,3 | 0(0) | 8(4) | 6 | 22 | %56 | ||
| 4 | Pedro Pacheco | 6,3 | 0(0) | 26(15) | 1 | 68 | %54 | ||
| 17 | Vasconcelos | 6,2 | 0(0) | 34(16) | 4 | 65 | %55 | ||
| 70 | Vinícius Lopes | 6,2 | 6(1) | 47(27) | 1 | 87 | %54 | ||
| 9 | Gonçalo Paciência | 6,1 | 3(0) | 8(6) | 0 | 16 | %59 | ||
| 11 | Welinton Torrão | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 0 | 11 | %77 | ||
| 3 | Henrique Silva | 6,0 | 0(0) | 3(2) | 0 | 19 | %62 | ||
| 20 | Tiago Ribeiro | 6,0 | 0(0) | 8(3) | 0 | 14 | %74 |
FC Porto
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | Pablo Rosario | 7,9 | 2(1) | 41(25) | 29 | 74 | %50 | ||
| 8 | Victor Froholdt | 7,4 | 0(0) | 15(12) | 15 | 87 | %57 | ||
| 10 | Gabri Veiga | 7,2 | 1(1) | 33(24) | 12 | 82 | %48 | ||
| 22 | Alan Varela | 7,2 | 0(0) | 19(15) | 18 | 87 | %55 | ||
| 18 | Nehuén Pérez | 7,0 | 0(0) | 13(12) | 1 | 87 | %44 | ||
| 20 | Alberto Costa | 7,0 | 0(0) | 21(18) | 4 | 79 | %50 | ||
| 4 | Jakub Kiwior | 6,5 | 0(0) | 13(9) | 0 | 87 | %55 | ||
| 50 | João Afonso | 6,4 | 0(0) | 1(1) | 0 | 87 | %99 | ||
| 42 | Seko Fofana | 6,4 | 2(0) | 38(18) | 6 | 71 | %55 | ||
| 29 | Santiago Gimenez | 6,3 | 0(0) | 10(5) | 5 | 13 | %80 | ||
| 16 | In-beom Hwang | 6,2 | 0(0) | 11(6) | 3 | 16 | %73 | ||
| 5 | Jan Bednarek | 6,1 | 0(0) | 10(7) | 1 | 77 | %51 | ||
| 17 | Borja Sainz 🟨 | 6,1 | 1(0) | 52(22) | 13 | 87 | %49 | ||
| 11 | Pepê | 6,1 | 0(0) | 0(0) | 3 | 5 | %87 | ||
| 74 | Francisco Moura | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 8 | %84 | ||
| 33 | Souza | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 0 | 10 | %84 |