Karakter
Hız45
Güç86
Kontrol74
Vizyon63
Bitiricilik36
Mücadele73
Refleks83
Dayanıklılık53
Sertlik79
Şans73
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (1461 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,58
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
3155
Pas
isabet %67 · 2,16 / maç
1455
Top çalma
1,00 / maç
3670
Kurtarış
2,51 / maç
386 / 65🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 248
49.825
Topla buluşma
34,10 / maç
3.816,3 km
Koşu
2,61 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | ÇRM 2–4 AEK | 6,3 | 0(0) | 1(1) | 1 | 1 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | JUV 3–0 ÇRM | 6,1 | 0(0) | 3(1) | 2 | 2 | 2,5 | %100 | ||
| 18.10 | ÇRM 2–2 ER | 6,2 | 0(0) | 2(2) | 0 | 1 | 2,6 | %99 | ||
| 18.10 | ÇRM 0–2 RS | 6,7 | 0(0) | 1(1) | 4 | 2 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | BJK 1–1 ÇRM | 6,2 | 0(0) | 1(0) | 0 | 1 | 2,5 | %96 | ||
| 18.10 | FCB 4–0 ÇRM | 7,3 | 0(0) | 3(3) | 1 | 6 | 2,8 | %99 | ||
| 18.10 | GÖZ 1–0 ÇRM | 6,3 | 0(0) | 3(2) | 2 | 1 | 2,5 | %100 | ||
| 18.10 | ÇRM 2–1 FCB | 7,4 | 0(0) | 1(1) | 1 | 6 | 2,7 | %98 | ||
| 18.10 | OL 1–0 ÇRM | 6,9 | 0(0) | 3(2) | 1 | 4 | 2,2 | %98 | ||
| 18.10 | ÇRM 2–1 C1 | 6,2 | 0(0) | 3(2) | 0 | 3 | 2,8 | %95 | ||
| 18.10 | SEV 1–2 ÇRM | 6,7 | 0(0) | 4(3) | 1 | 5 | 2,7 | %99 | ||
| 18.10 | BHA 3–1 ÇRM | 6,9 | 0(0) | 3(2) | 0 | 4 | 2,7 | %96 |