Karakter
Hız38
Güç78
Kontrol75
Vizyon71
Bitiricilik37
Mücadele82
Refleks84
Dayanıklılık38
Sertlik31
Şans56
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (1963 maç)
0
Gol
0,00 / maç
1
Asist
0,00 / maç
6,57
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %96
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
3876
Pas
isabet %70 · 1,97 / maç
1890
Top çalma
0,96 / maç
4588
Kurtarış
2,34 / maç
205 / 23🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 315
60.248
Topla buluşma
30,69 / maç
5.017,6 km
Koşu
2,56 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | 1FM 0–0 LEV | 6,1 | 0(0) | 1(1) | 1 | 2,6 | %100 | |||
| 18.10 | GC 3–1 LEV | 7,2 | 0(0) | 5(2) | 2 | 5 | 2,5 | %100 | ||
| 18.10 | LEV 2–3 SR | 6,2 | 0(0) | 2(1) | 0 | 1 | 2,8 | %98 | ||
| 18.10 | RSO 2–2 LEV | 6,7 | 0(0) | 3(2) | 0 | 3 | 3,0 | %81 | ||
| 18.10 | VEN 1–1 LEV | 6,5 | 0(0) | 2(0) | 6 | 1 | 2,6 | %94 | ||
| 18.10 | BRE 0–0 LEV | 6,3 | 0(0) | 1(1) | 2 | 1 | 2,6 | %96 | ||
| 18.10 | RMA 3–0 LEV | 6,1 | 0(0) | 1(1) | 2 | 2,6 | %99 | |||
| 18.10 | RV 3–3 LEV | 6,0 | 0(0) | 4(4) | 0 | 2,6 | %98 | |||
| 18.10 | LEV 1–1 LIV | 7,0 | 0(0) | 4(1) | 1 | 4 | 2,5 | %99 | ||
| 18.10 | LEV 1–0 TOT | 6,2 | 0(0) | 3(2) | 0 | 1 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | LEV 0–0 MIL | 6,3 | 0(0) | 2(2) | 1 | 1 | 2,7 | %77 | ||
| 18.10 | LEV 0–1 RL | 6,5 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2 | 2,7 | %96 |