Karakter
Hız44
Güç66
Kontrol60
Vizyon54
Bitiricilik32
Mücadele64
Refleks75
Dayanıklılık56
Sertlik58
Şans53
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (1073 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,63
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
2660
Pas
isabet %65 · 2,48 / maç
874
Top çalma
0,81 / maç
2970
Kurtarış
2,77 / maç
264 / 40🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 182
36.087
Topla buluşma
33,63 / maç
2.794,2 km
Koşu
2,60 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | ALA 0–2 JUV | 6,7 | 0(0) | 1(0) | 2 | 3 | 2,4 | %100 | ||
| 18.10 | ALA 1–1 GET | 6,5 | 0(0) | 2(1) | 1 | 2 | 2,5 | %95 | ||
| 18.10 | ALA 2–1 CRY | 6,9 | 0(0) | 2(2) | 0 | 4 | 2,5 | %99 | ||
| 18.10 | ALA 1–3 TOR | 6,4 | 0(0) | 1(1) | 2 | 1 | 2,5 | %100 | ||
| 18.10 | NAP 1–0 ALA | 7,1 | 0(0) | 6(3) | 1 | 5 | 2,5 | %95 | ||
| 18.10 | ALA 4–1 ARO | 6,2 | 0(0) | 1(0) | 0 | 1 | 2,5 | %100 | ||
| 18.10 | ALA 0–3 EB | 6,4 | 0(0) | 1(0) | 3 | 1 | 2,4 | %100 | ||
| 18.10 | EA 0–2 ALA | 6,5 | 0(0) | 3(2) | 1 | 2 | 2,7 | %99 | ||
| 18.10 | OL 4–1 ALA | 6,3 | 0(0) | 2(0) | 1 | 1 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | ALA 1–0 BOU | 6,7 | 0(0) | 1(1) | 1 | 3 | 2,6 | %94 | ||
| 18.10 | ALA 1–3 MIL | 7,1 | 0(0) | 0(0) | 0 | 5 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | WI 3–2 ALA | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 1 | 2,4 | %99 |