GNÇ
Metehan Baltacı #90 Stoper
Gençlerbirliği · 23 yaş · 189 cm · sağ ayak · piyasa değeri 1,5M€
67
GÜÇ
Karakter
Hız58
Güç84
Kontrol58
Vizyon65
Bitiricilik54
Mücadele83
Refleks69
Dayanıklılık72
Sertlik63
Şans65
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (181 maç)
1
Gol
0,01 / maç
1
Asist
0,01 / maç
6,32
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %62
97 km/s
En sert şut
şut 1 (1 isabet)
2779
Pas
isabet %57 · 15,35 / maç
901
Top çalma
4,98 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
127 / 22🟨 2🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 111
14.125
Topla buluşma
78,04 / maç
521,6 km
Koşu
2,88 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | BOU 1–0 GNÇ | 6,0 | 0(0) | 7(1) | 2 | 2,5 | %70 | |||
| 02.09 | ÇRM 3–0 GNÇ | 6,9 | 0(0) | 14(11) | 4 | 2,4 | %71 | |||
| 02.09 | ERZ 2–2 GNÇ | 6,4 | 0(0) | 12(10) | 11 | 3,4 | %48 | |||
| 02.09 | FB 2–0 GNÇ | 6,2 | 0(0) | 17(8) | 4 | 2,5 | %81 | |||
| 02.09 | FB 7–0 GNÇ | 6,2 | 0(0) | 9(5) | 3 | 2,7 | %74 | |||
| 02.09 | TS 2–0 GNÇ | 5,9 | 0(0) | 12(5) | 2 | 2,7 | %61 | |||
| 02.09 | GNÇ 0–3 GS | 5,8 | 0(0) | 20(6) | 9 | 2,3 | %81 | |||
| 02.09 | GNÇ 1–0 FB | 6,4 | 0(0) | 22(12) | 6 | 3,4 | %34 | |||
| 02.09 | GNÇ 0–3 TS | 6,3 | 0(0) | 25(10) | 7 | 2,3 | %83 | |||
| 02.09 | FB 3–0 GNÇ | 6,1 | 0(0) | 7(5) | 4 | 2,6 | %72 | |||
| 02.09 | SAM 2–0 GNÇ | 6,0 | 0(0) | 11(4) | 8 | 2,4 | %66 | |||
| 02.09 | FB 3–0 GNÇ | 6,1 | 0(0) | 14(6) | 3 | 2,7 | %60 |