Karakter
Hız80
Güç99
Kontrol81
Vizyon85
Bitiricilik77
Mücadele99
Refleks86
Dayanıklılık87
Sertlik24
Şans28
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (27 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,44
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %74
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
409
Pas
isabet %69 · 15,15 / maç
80
Top çalma
2,96 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
7 / 3🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 8
1.526
Topla buluşma
56,52 / maç
92,3 km
Koşu
3,42 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | DA 3–0 NFO | 6,6 | 0(0) | 24(18) | 0 | 2,9 | %78 | |||
| 02.09 | INT 0–0 NFO | 6,9 | 0(0) | 16(13) | 4 | 3,8 | %45 | |||
| 02.09 | DA 0–1 NFO | 6,6 | 0(0) | 19(14) | 1 | 3,8 | %67 | |||
| 02.09 | NFO 4–2 P0 | 5,6 | 0(0) | 10(4) | 0 | 3,8 | %96 | |||
| 02.09 | NFO 0–2 TOT | 6,2 | 0(0) | 12(9) | 4 | 3,8 | %78 | |||
| 02.09 | NFO 0–2 LIV | 6,8 | 0(0) | 19(16) | 0 | 2,8 | %82 | |||
| 02.09 | NFO 0–1 1K | 6,5 | 0(0) | 16(9) | 5 | 2,9 | %86 | |||
| 02.09 | NFO 0–1 MUN | 6,9 | 0(0) | 15(12) | 5 | 2,8 | %83 | |||
| 02.09 | C1 2–1 NFO | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 1 | 2,6 | %86 | |||
| 02.09 | GÖZ 0–0 NFO | 6,8 | 0(0) | 13(9) | 6 | 3,6 | %54 | |||
| 02.09 | NFO 1–2 SUN | 6,2 | 0(0) | 10(5) | 3 | 3,0 | %76 | |||
| 02.09 | OM 0–0 NFO | 5,9 | 0(0) | 13(8) | 1 | 3,6 | %75 |