Karakter
Hız54
Güç81
Kontrol77
Vizyon69
Bitiricilik38
Mücadele78
Refleks86
Dayanıklılık76
Sertlik59
Şans58
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (1105 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,53
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
2245
Pas
isabet %68 · 2,03 / maç
980
Top çalma
0,89 / maç
2546
Kurtarış
2,30 / maç
226 / 46🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 175
35.659
Topla buluşma
32,27 / maç
2.976,7 km
Koşu
2,69 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | 0E 0–0 AVL | 6,3 | 0(0) | 2(2) | 1 | 1 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | 0E 0–1 DA | 6,8 | 0(0) | 4(4) | 2 | 3 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | ATH 0–1 0E | 6,3 | 0(0) | 0(0) | 1 | 1 | 2,5 | %100 | ||
| 18.10 | NEW 4–0 0E | 6,7 | 0(0) | 4(2) | 1 | 3 | 2,5 | %100 | ||
| 18.10 | 0E 0–0 BHA | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,5 | %100 | ||
| 18.10 | 0E 3–0 GV | 6,9 | 0(0) | 0(0) | 1 | 4 | 2,5 | %100 | ||
| 18.10 | 0E 2–2 RMA | 6,2 | 0(0) | 2(2) | 0 | 1 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | AME 2–2 0E | 6,7 | 0(0) | 2(2) | 0 | 3 | 2,9 | %97 | ||
| 18.10 | 0E 1–2 CC | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 1 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | 0E 0–1 LU | 6,5 | 0(0) | 3(1) | 0 | 2 | 2,9 | %99 | ||
| 18.10 | 0E 2–1 JUV | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,7 | %100 | |||
| 18.10 | 0E 1–1 WB | 6,7 | 0(0) | 4(4) | 1 | 3 | 2,6 | %97 |