18.10.2026 08:09 · diziliş 5-3-2 — 3-5-2 · seed 2370271762
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
⚽
1'
⚽
6'
⚽
27'
30'
Amara Condésarı kart
Lewis Hallsarı kart
45'
Devre arası · 3-0
48'
Lukasz Porebasarı kart
60'
⇄
Luca Sirch→Lukas Petkovhücum hamlesi
61'
Lukas Petkovsarı kart
63'
⇄
Lasse Günther→David Mokwahücum hamlesi
66'
⇄
Nicholas Mickelson→Maurice Krattenmacherhücum hamlesi
68'
⇄
Noah Darvich→Luca Schnellbacheryorgunluk
⇄
Fabian Schär→Leo Shaharyorgunluk
69'
72'
⇄
Frederik Schmahl→Luca Pfeifferyorgunluk
⇄
Jacob Ramsey→Aladji Bambayorgunluk
75'
⚽
79'
Amar Dedicsarı kart
89'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Newcastle United, SV 07 Elversberg karşısında 4-0'lık skorla farklı bir galibiyet aldı.
Beklenen gol (xG) tablosu 2,34 — 0,64; skor Newcastle United lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
William Osula tek başına 2 gol attı; Newcastle United hücumunun merkezindeydi.
İstatistikler
47%Hakimiyet53%
9Şut10
8İsabetli şut4
2,34xG0,64
267Pas305
130İsabetli pas176
6Faul21
2Sarı kart3
111 km/sEn sert şut102 km/s
Oyuncu karneleri
Newcastle United
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | William Osula | 9,5 | 2 | 4(3) | 47(14) | 12 | 85 | %56 | |
| 11 | Harvey Barnes | 8,7 | 1 | 4(3) | 44(18) | 22 | 85 | %58 | |
| 41 | Jacob Ramsey | 8,0 | 1 | 0(0) | 43(22) | 21 | 70 | %55 | |
| 6 | Nico González | 7,8 | 0(0) | 34(17) | 34 | 85 | %66 | ||
| 8 | Aladji Bamba | 7,5 | 1 | 0(1) | 8(2) | 2 | 15 | %73 | |
| 12 | Malick Thiaw | 7,0 | 0(0) | 14(11) | 7 | 85 | %69 | ||
| 21 | Lukas Hornicek | 6,9 | 0(0) | 3(1) | 0 | 85 | %100 | ||
| 7 | Joelinton | 6,7 | 0(0) | 23(10) | 16 | 85 | %75 | ||
| 4 | Sven Botman | 6,7 | 0(0) | 14(10) | 3 | 85 | %85 | ||
| 5 | Fabian Schär | 6,1 | 0(0) | 9(7) | 1 | 64 | %55 | ||
| 51 | Leo Shahar | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 21 | %68 | ||
| 3 | Lewis Hall 🟨 | 5,9 | 0(0) | 11(7) | 5 | 85 | %72 | ||
| 37 | Amar Dedic 🟨 | 5,9 | 0(0) | 15(9) | 3 | 85 | %72 |
SV 07 Elversberg
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Amara Condé 🟨 | 7,0 | 0(0) | 28(19) | 19 | 85 | %34 | ||
| 9 | Noel Futkeu | 6,9 | 2(2) | 34(20) | 9 | 85 | %61 | ||
| 8 | Lukasz Poreba 🟨 | 6,8 | 2(0) | 35(16) | 26 | 85 | %49 | ||
| 20 | Nicolas Kristof | 6,7 | 0(0) | 4(2) | 1 | 85 | %100 | ||
| 10 | Noah Darvich | 6,6 | 2(1) | 26(15) | 13 | 64 | %54 | ||
| 25 | Lukas Petkov 🟨 | 6,5 | 0(1) | 14(11) | 4 | 30 | %59 | ||
| 39 | Cole Campbell | 6,4 | 2(0) | 33(18) | 3 | 85 | %36 | ||
| 40 | Francis Onyeka | 6,2 | 0(0) | 32(17) | 2 | 85 | %66 | ||
| 17 | Frederik Schmahl | 6,2 | 0(0) | 27(17) | 1 | 67 | %55 | ||
| 26 | Luca Sirch | 6,2 | 0(0) | 10(4) | 4 | 56 | %77 | ||
| 2 | Nicholas Mickelson | 6,2 | 0(0) | 12(8) | 3 | 61 | %76 | ||
| 42 | David Mokwa | 6,2 | 1(0) | 10(6) | 5 | 27 | %72 | ||
| 21 | Lasse Günther | 6,1 | 0(0) | 14(8) | 3 | 58 | %72 | ||
| 24 | Luca Schnellbacher | 6,1 | 1(0) | 10(8) | 2 | 22 | %60 | ||
| 16 | Luca Pfeiffer | 6,0 | 0(0) | 5(4) | 0 | 18 | %69 | ||
| 7 | Maurice Krattenmacher | 6,0 | 0(0) | 11(3) | 0 | 24 | %54 |