Karakter
Hız49
Güç89
Kontrol81
Vizyon78
Bitiricilik47
Mücadele87
Refleks91
Dayanıklılık54
Sertlik32
Şans49
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (154 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,49
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
269
Pas
isabet %72 · 1,75 / maç
159
Top çalma
1,03 / maç
314
Kurtarış
2,04 / maç
21 / 3🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 27
4.894
Topla buluşma
31,78 / maç
407,0 km
Koşu
2,64 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | BVB 1–0 SCP | 6,2 | 0(0) | 2(2) | 0 | 1 | 2,3 | %100 | ||
| 02.09 | LEC 1–2 SCP | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 1 | 2,8 | %99 | ||
| 02.09 | SCP 1–0 LU | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,7 | %99 | |||
| 02.09 | INT 1–1 SCP | 6,1 | 0(0) | 3(2) | 1 | 2,7 | %100 | |||
| 02.09 | FRE 1–0 SCP | 6,3 | 0(0) | 2(2) | 1 | 1 | 2,7 | %99 | ||
| 02.09 | PAOK 0–1 SCP | 6,3 | 0(0) | 2(2) | 1 | 1 | 2,6 | %99 | ||
| 02.09 | RSO 0–0 SCP | 6,5 | 0(0) | 4(4) | 0 | 2 | 2,8 | %98 | ||
| 02.09 | B04 3–1 SCP | 6,5 | 0(0) | 0(0) | 1 | 2 | 2,9 | %96 | ||
| 02.09 | SCP 0–1 ROM | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,9 | %100 | |||
| 02.09 | SCP 1–2 ARS | 6,6 | 0(0) | 2(0) | 2 | 2 | 2,8 | %99 | ||
| 02.09 | FB 1–1 SCP | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,7 | %100 | ||
| 02.09 | FCB 3–1 SCP | 7,4 | 0(0) | 6(4) | 1 | 6 | 2,7 | %100 |